Sizce neden böyle bir şey yaptı?

sevgilimle yaklaşık 2 senedir birlikteyiz. lisedeyiz. birlikte vakit geçiririz eğleniriz vb. ama hep ikimiz oluruz ve galiba biraz da kıskancız o beni sınıfımdaki bazı kızlarla konuşmama bile kızar ama bugün kendisi sınıfından bikaç kız arkadaşıyla ve bikaç erkek arkadaşıyla boş derste okula yakın bir yerde çamlıkta mangal yapmaya gidiyorlar. bir ders sonra benim de derslerim bitti ve biraz da ısrarla ne yaptığınız sordum o da piknik yapıyorum dedi benim yolum da onların olduğu yerden geçti bunların tam yanından değil ama 20metre ilerisinden geçtim gittim ben onları gördüm onlar beni gördü tabi benim sinirlerim tavan yaptı konuşmuyorum hala onunla. sizce neden böyle bişey yaptı ben ne yapcam şimdi

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kızların tipik özelliğidir bazen kıskandırmak isterler.Belki siz erkeklere göre yanlış olabilir ancak sana baya kızmış diğer kızlarla olan samimiyetinden dolayı bu tür bir davranışta bulunmuş.

0|0
    0|0
    • yok yanlış anladınız bir gün öncesi mesela çok iyiydi aramız ve ben o beni uyardığından beri konuşmuyorum kimseyle ve çok oldu konuşmayalı böyle. dün çok güzeldi sabah da öyle sayılır çok az görüşebildik okulda ama çok iyiydi beni kıskandırmak amacı olamaz ben onları tesadüfen gördüm o söylememişti yerini

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...