İş lazım iş en acilinden, önerisi olan var mı?

arkadaşlar yazdan beri iş arıyorum ama yok bulamıyorum üniversite yeni bitti. heryer tecrübeli eleman arıyor. bendede o yok. napıcağımı şaşırdım. bir fikri olan var mı? önerisi olan falan

0|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• pazarlamaymış bölümün galiba, bence tecrübe para filan konuşma belli bir süre bir yerde ücretsizde olsa çalış. ancak öyle geliştirisin kendini. hangi şehirdesin

0|0
    0|0
    • istanbul. ücretsiz çalışamam bir yerde borcum falan var hergün işe git gel yollar pahalı zaten

• tabikide 2bin istemiyorum. ama sonuçta işe alım için daha önce tecrübesahibi birini istiyorlar

• ya sen mutlaka bir yerden başlarsın sen yeterki peşine düş. sonuçta illaki başlarsın bir yerden

• işe girip napıcan çalışsanda cebinde para olmayacak çalışmasanda boşverseneee

0|0
    0|0
    • çalışınca olur yaaa

• olmaz boşa uğraşma kaç para alıcağını düşünüyorsun aylık ve nerde yaşıyosun

• tecrübesis eleman arayan biryere başvur , yani devlete

0|0
    0|0
  • patronla konuştum, yarın gelip başlasın dedi

0|0
    0|0
  • hala siteye giriyorsanız görüşelim kardeş, yardımcı olabilirim size

0|0
    0|0
  • yaş kaç daha

0|0
    0|0
    • 22

• nerde iş arıyon gezerekmi internettenmi bayansan iş bulursun nasıl bulamıyon gerçi bulmasan nolcak yaşın genç daha gez toz

Kızlar Ne Diyor 2

• önce staj yap kendini ispat et işi kap

0|0
    0|0
    • üni. stajımı yapmamıştım. ama onu yazın yapmamamız gerekiyor ki..şimdiden almazlar

• okul bitti diyorsun işte gönüllü stajyer gibi girmeye çalış bir yere ya da iş öğreniyor gibi yol yemeği kabul et sonra kendini gösterirsen işe alırlar deneyimsizsen iş bulmak zor tanıdık yoksa

• canım anca gırceksın bıyere ucretsızde olsa iş öğrenceksın.başkada olmaz oyle bı işe alma dıyım.çunku herkes o şekılde işe gırıyo.onlar zaten maaşa bağlar senı beğenırlerse.yaşın 22 paraya bakma kendını gelıltırmeye bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...