Bir gariplik var mı?

Facebook'ta paylaş

adam öğretmenim.bu adam okula geldiğinden beri süreklii bana bakarken yakalıyorum.eskiden dersime girmiyordu.ben adama bakmıyorum ama adam bana bakıyo bazende konu açıyo.mesela dersime girmediği halde hal hatır sorup beni merak ederdi.yada elimde bişey gördümü onla ilgili konu açardı.törenlerde falan sürekli bana bakıyo.derslerde çok bakmıyor ama ben aniden baktığımda yine bakıyo oluyo.ama derslere bazen geç geliyor.bi niyeti olsa direk damlar diye düşünüyorum.adam sıcak kanlı birisi.ben mi kuruntu yapıyorum.merak ediyorum.biz genelde sınıfa girmezdik zil çaldığında kapının önünde olurduk.bu nöbetçi olduğunda hiç bişey söylemezdi.ben erkeklerle pek takılmam bir kere bir erkek arkadaşla konuşurken hoca nöbetçiydi. yanımdan bana bakarak geçti sonrada ilerde durdu bakmaya devam etti.sonrada erkek arkadaşın yerine kız arkadaş geldi falan.zil çaldı sinirli sinirli sınıflara girin hadi kızlar dedi.daha bunun gibi birçok şey.ben mi kuruntu yapıyorum yoksa bir gariplik gerçekten varmı? adam bu yaz evlenmiş geçen sene okul varken nikah varmış ama düğün yokmuş.bide yüzük takmıyor.30 yaşında falan.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle kuruntu yapıyorsun okul çağlarında normal tabi erkeklerin sana baktığını düşünmen falan ama adam senden oldukça büyük. bunu geçtim adam yeni evlenmiş niye öğrencisiyle uğraşsın. benim de öyle bir öğretmenim var 30lu yaşlarda bizimle çok ilgileniyo yardımcı oluyo falan. normal şeyler bunlar. sana öyle gelmiştir ve bir kez böyle hissettiğin için her hareketini üstüne alınıyo olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...