Kapat

Bir gariplik gerçekten var mı?

adam öğretmenim.bu adam okula geldiğinden beri süreklii bana bakarken yakalıyorum.eskiden dersime girmiyordu.ben adama bakmıyorum ama adam bana bakıyo bazende konu açıyo.mesela dersime girmediği halde hal hatır sorup beni merak ederdi.yada elimde bişey gördümü onla ilgili konu açardı.törenlerde falan sürekli bana bakıyo.derslerde çok bakmıyor ama ben aniden baktığımda yine bakıyo oluyo.ama derslere bazen geç geliyor.bi niyeti olsa direk damlar diye düşünüyorum.adam sıcak kanlı birisi.ben mi kuruntu yapıyorum.merak ediyorum.biz genelde sınıfa girmezdik zil çaldığında kapının önünde olurduk.bu nöbetçi olduğunda hiç bişey söylemezdi.ben erkeklerle pek takılmam bir kere bir erkek arkadaşla konuşurken hoca nöbetçiydi. yanımdan bana bakarak geçti sonrada ilerde durdu bakmaya devam etti.sonrada erkek arkadaşın yerine kız arkadaş geldi falan.zil çaldı sinirli sinirli sınıflara girin hadi kızlar dedi.daha bunun gibi birçok şey.ben mi kuruntu yapıyorum yoksa bir gariplik gerçekten varmı?

Güncellemeler:
adam bu yaz evlenmiş geçen sene okul varken nikah varmış ama düğün yokmuş.bide yüzük takmıyor.30 yaşında falan.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• kuruntu farzet, tersi bir durum hoş durmaz.

0|0
    0|0
    • ama bir gariplik var demi.

• insanoğlu enteresandır, bazen bir terslik olur hep denk düşer bazen bir şey olur denk gelir... boşver de geç...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• aynı konuyu yine açmışsın facebookta paylaş kısmını silmeyi unutmuşsun bir sazan.avi yapayım derken kendin sazan olmuşsun bacı :)

0|0
    0|0
  • adam sapık galiba ne diyelim baska maymun iştahlı

0|0
    0|0
  • Aşkın yaşı yokki olabilir neden olmasın oda insan :)

0|0
    0|0
  • ADAM SENİ ARZULUYOR muhahahahahhhh:)

0|0
    0|0
  • gözüne kestirmiş seni kaç kaç:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bendede aynı durum vardı. öğretmene karsı ilgi duyuyordum ama allaha sukur kendime geldimm :) bana karsı oda cok ilgiliydi beni gördüğünde elleri falan titriyordu adamın heyecanlanıyordu benim yanımda belkide bu özellikleri kendine cekti beni , bende cok yakın davranırdım senli benli konusmaya basladık bana hocam demene gerek yok dedi istediğini söyleyebilirsin falan biraz daha koustuk böyle bana cıktıklarını konustuklarını hep anlatırdı bende anlatırdım benim kımseyle cıkmamı istemiyordu derslerine bak diyordu baktımki olmayacak böyle biriyle cıkıyorumşu anögretmenimden uzak durmaya basladım artık sizli bizli konusmaya döndüm görmemezlikten geliyorum cogu zaman böyle eniyisi daha rahatım artıkk :)))

0|0
    0|0
  • Sende yüz verme girişimden de bulunma umursama onun olduğu tarafa bakma ona öğretmen olduğunu sürekli hatırlat atıyorum;

-Nasılsın?

-İyiyim hocam siz ? yani her kelimenin ardına hocamı ekle ki anlasın.Dua etki kuruntu olsun aksi takdir de hiç hoş bir durum olmaz.Yine de dikkatli ol ergensin sonuçta kendini koru kimden kötülük geleceğini bilecek kadar da eminim zekisindir

0|0
    0|0
    • zaten öyle deyincede bir aldırmıyor gibi yapıyo.ben hocam deyince suratıma bile çok bakmıyor.mesela geçen ders günaydın hocam dedim suratıma bakamdan cevap verdi etrafa bakarak.bi keresinde dalmış gitmişim noldu karadenizde gemilerinmi battı çok üzgün gözükyosun dedi bende yoo hocam dedim.gitti sonra.

• Kardeşim bak zaten son yılın umursama her insan iyi olacak diye bir şey yok hocanla ki o yaratığa hoca demek bile istemiyorum yalnız kalma yanına gideceksen de birini daha al kendine dikkat et herkes senin abin veya baban gibi sana küçük kız gözüyle bakmaz kendini koru bunu unutma umarın yardımcı olabilmişimdir

• teşekkürler kardeşim.

• bence kuruntu yapıyosun adam saatlerce orda sonuçta bir erkek ve genç kızlara bakabilir güzelsen de gözünü şenlendirmek ister ama daha fazlasını düşünmez sonuçta seni daha çocuk olarak görüyordur. ben de bir zamnalar öğretmenime aşıktım ve öğretmenim de benimle çok ilgiliydi sonra anladım ki durum aynı yukarda yazdıklarım gibiymiş ayrıca arkadaşlarımın gözünden de olayın böyle olduğunu gördüm.

0|0
    0|0
    • adam arkadaşlarımın faceten arkadaşlık isteğini kabul etmedi benimkini etti buna ne diyosun.bu olayı anlamak için istek gönderdik.sadece beni kabul etti.

• ya tabi insanın başına herşey gelebilir ama öyleyse de boşvermeye çalış çünkü gerçekten mutsuz olursun :)

• bi ima sezdim sanki :D

Yükleniyor...