Kafamın içinden cızırtı sesi geliyor :(

Son bir kaç gündür kafamın içinden cızırtı sesi geliyor, hani kulaklık cızırtı yapar ya onun daha tiz tonlarını düşünün o tarz bir cızırtı var kafamda, Sağlık bölümünde yardımcı olabilecek doktor arkadaşımız var mıacaba? ya da bunun için hastaneye hangi bölüme gitmeliyim? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• kulak burun boğaz kısmı yardımcı olur sanırım çok sesli seyler dinliyorsan zarar vermis olabılırsın

0|1
    0|0
    • Doğru yaw I-Doser dinliyorum omu etkiliyor acaba, sen söyleyene kadar aklıma gelmemişti hiç. Teşekkürler

• bendede var oyle bir sorun ordan bılıyorum rica ederim ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• sakın tümör falan düşünme ben de 2 senedir koku duyuyorum ama internete bakınca tümör yazıyo saçmalık. ses duyuyosan kbb a gidiceksi geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Tunnitus olabilir bir kbb uzmanina gorun oradan norolojiye sevk edilebilirsin

0|1
    0|0
    • Tinnitus araştırdım googledanda pek hayırlı şeyler çıkmadı, Tümör falan olabilir diyor :S

• Allah korusun ya guzel dusun tumor de neymis google a kalsa hepimiz kanseriz hepimizde tumor var sakin ol ve doktora gitmeden moralini bozma insallah bir seyin yoktur.

Erkekler Ne Diyor 2

• Orta kulak veya iç kulakda iltihap olabilir.Ulan buradaki sorulari cevaplaya cevaplaya araştıra araştıra doçent doktor oldum.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • Bu sistemde yeni çıktı dimi, Artık randevu alıp öyle gidiyosun sağlık kuruluşlarına.

• Çıkalı bayağı oldu. Hastaneye gideceksen internet ya da telefonla randevu alıyorsun

Aile sağlık merkezlerine gidiyorsan o merkezde sıra numarası alıyorsun, internetten değil

Yükleniyor...