Google'a "kadın" yazınca çıkan sonuçlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Google ve kadın konulu aşağıdaki habere internette rastladım. Kadın olmak değil bu ülkede, bu dünyada zor!

"Google'da İngilizce olarak kadın yazıldıktan sonra, otomatik tamamlama özelliği sayesinde çıkan sonuçlarda yer alan 'kadın çalışmamalı', 'kadınlar oy kullanmamalı', 'kadın hakları olmamalı' gibi cümleler, kadın hakları konusunun tüm dünyada nasıl bir çıkmazda yer aldığının acı bir göstergesi niteliğinde..."

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Google iyi demiş

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Google ı yanlıs anlamışsın kardeş.. Mesela ben kadınların çalışmamasına karşı olanlara kıl oluyorum ve kadınların çalışmamasını isteyen konuları google dan bulmak istiyorum. O zaman şu anahtar kelimeleri kullanıyorum kadın çalışmamalı.. Mesela ben ateist değilim ama ateistlerin neden Allaha inanmadıklarını araştırıcam .. "Haşa" Allah yoktur diye aratıyorum.. Google bu mantıkla çalışır.

0|0
    0|0
  • Black Hat Seo Diyorum canım :) adamda 65k link var normal olarak yani sistemde wordpressdir. Devamlı günceldir normal olarak çıkması ilk sitenin :D

0|0
    0|0
  • gayet normal şeyler çıkıyor bende senin netinde bir sorun var galiba ya da pc kadın düşmanı :)

0|0
    0|0
  • kadınlar olmasa olmazdık deyip noktayı koyim

2|0
    0|0
  • niyeyse bende sendekilerle aynı sonuçlar çıkmadı

0|0
    0|0
  • He çok zor vallahi. yav arkadaşım birşey görüyorsunuz zor diyorsunuz. neyin tribindesiniz ?

0|0
    0|0
  • woman in love

woman ne demek

woman in black

woman in red

bende bunlar çıkıyo hep

0|0
    0|0
  • Saçmalık bence

0|0
    0|0
  • Ben genelde çıplak kadin diye google da arama yaparim.

0|0
    0|0
  • 9 ayda 40bin kadın dayak yemiş cıkıyor ahahahahaha karı milletine sopa

0|0
    0|0
  • Ulan onlarda harbiden kadın ha taşş taşş :D

ama tabikide köyümün ayşesi fatması gibi olamazlar :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaşadığın yere göre değişir. Kadın olmanın avantajlarını iyi kullanırsan, yani bunu yapabilecek beyne sahipsen, erkekten 10 kat daha avantajlı konuma geçersin.

Kendinizi sevin biraz. Kadın olmak bence dünyanın en güzel şeyi. Erkek olsam kafama sıkardım herhalde.

0|2
    0|4
Yükleniyor...