İnsanlara güvenemiyorum, üniversiteyi bırakmayı düşünüyorum. Siz olsanız ne yapardınız?

Cumleten selam arkadaslar..ben 2 yıllık üniversite okuyorum son sınıftayım ama aptalcada olsa bırakmak istiyorum sebebine gelincede etrafımdaki insanlar kimseye güvenemiyor ve onları görmek istemiyorum önceden yaptığım şeyler yüzünden kendimi sürekli cezalandırıyorum ve sizinde düşüncelerinizi almak istiyorum siz olsanız ne yapardınız?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• yanlıs dusuncedesin,

baskalrı senın karar ve dusuncelerını bu kadar etkilememeli,

bir karar veriyorsan kendın ıcın ver,

gelecegıne olumlu etkı yapacagını dusunuyorsan evet,

ama dusunmuyorsan hayır,

bence bırakmasan daha ıyı olur ama karar senın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu yüzden okul bırakılmaz , tek yapacağın muhatap olmamak ...

0|0
    0|0
  • Bence bu kdr basit düşünme okul bırakılır mı

0|0
    0|0
  • Son sınıftasın ve çevrendekiler yüzünden okulunu bırakacaksın. Gerçekten aptalca. Sakın bırakma okulunu.

0|0
    0|0
  • kaybeden olacaksın.

0|0
    0|0
  • Devam et sakın bırakma..

0|0
    0|0
  • bi bahar donemın kalmıs hem hayatını kımseye gore yonlendıremezzsın

0|0
    0|0
  • ne gereği var o insanalr hayatının sonuna kadar yanında mı olucak.Bitir gitsin.

0|0
    0|0
  • saçmalama dostum okumak gibisi var mı hatta elindeyse 4 yıllığına geç sen enden başkası için kendine ceza veriyorsun ilerde pişman olursun yüksek lisans mezunu zor iş buluyor kariyerini neden yakasın başkaları için bırakma hatta 4 elle sarıl kariyerine yoğunlaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Etrafımdaki insanları umursamadan okumaya devam ederdim .

0|0
    0|0
  • Deli misin arkadaşım? :) Son sınıfa gelip bırakılır mı? Bence bu düşüncelerden kurtul, gerekirse psikolojik destek al. Ciddiyim. İmama kızıp oruç bozulmaz, insanlara kızıp okul bırakılmaz.

0|0
    0|0
  • ve aleyne aleyküm selam yaa bak ne güzel işte herkezden nefret ediyorsun bu senin için bir tezavantaj aklını kendini ve derslerine ver kafanı kurcalayacak birisi yok bu senin için fırsat eminim çok daha iyi olacaktır okulun hemde ünv hiç bırakma sonuna kadar devam ede

0|0
    0|0
  • iki defa üni bitirmiş ve işsiz gezen insanlar tanıdım, bi kaç arkadaşım da var elimde mesleğim olsa durmam dükkan açarım diyorlardı.

0|0
    0|0
  • başkaları için üni bırakmak mantık dışı..okulunu bitir nasıl olsa bittikten sonra görme ihtimalin olmaz..

0|0
    0|0
  • olm okul bitmiş haziranda diploma alıcan marta giriyoz zaten ne bırakıcan okulu sok sopayı insanlara geç ya

0|0
    0|0
  • Ben senin yerinde olsam psikolojik yardım alırdım gerçekten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...