SİZCE NİŞANDAN SONRA DÜĞÜN NE KADAR SONRA OLMALI?

arkadaşlar bence eğer birbirini uzun süre tanıyosan niyetinde belliyse öyle 1 yıl falan uzatmaya gerek yok ben nişandan 2 hafta sonra düğünümü yapıcam 5 yıldır beraberiz birbirimizi seviyoruz da uzatmanın ne anlamı var ailelere de söyledik anlayışla karşıladılar bizi benim gibi düşünen var mıyada siz neler düşünüyosunuz fikirlerinizi paylaşırmısınız

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• YA BENDE EVLENİCEMDE BİZDEKİ NİŞANDAN HEMEN SONra dügün yapalım diyorlar bide tanıdık falan degil damat korkuyorumda ama istemiyorum diyemiyorumda

0|0
    0|0
    • tanımak için süreye ihtiyacın var bence hemen düğn yapma nişanlılık dönemini uzatmaya çalış o dönemde vakit geçir ve az da olsa hakkına fikir edinirsin ama hemen evlenme

• ALLAH yardımcın olsun o zaman.

• allah razı olsun,

dua et de beni istemesinler bu kişiler vazgeçsinler

Kızlar Ne Diyor 7

• Fazla arayı açmayacaksın. Ben bunu bilir söylerim. En fazla 3 ay.

0|0
    0|0
  • Ya valla o degisir ki biz bir yil sonra Nisan nisandan iki yil sonra dugun dusunuyoruz.. Nu kadar uzatmamizin sebebi benim okulum onun yuksek lisansi askerligi vs. Yani sartler uygunsa erken olmasinsa bir sakinca yok bence

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru düşünüyorsun zaten uzun yıllara dayanan bir ilişkiniz olmuş fazla beklemenin de bir anlamı yok

0|0
    0|0
  • Ya bazilari Nisan yapip yarin obur gun evleniyorlar.. bazilarida 2 yil nisanli kalip evleniyorlar... yani bu senin kararin.. nezaman istiyorsan o zaman evlenirsin :))))))

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana canım bende uzatmaktan yana degılım askerlık iş tayn birşeyler bekleniyorsa neyse ama aileler arasında denge kurmak zor o durumda bir an önce evlenmeli:) hayırlı olsun bu arada mutluluklar

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim uzadıkça istekler artıo bişeyler çıkıo sürekli ben hemen düğünümü yapıp kendi evimi kendi yuvamı sevdiğim adamla kurmak istiyorum biranönce uzatmanın hiçbi anlamı yok

• cok guzel duşunmuşsun hersey gonlunce olsun:)

• AMİN SAĞOL:)

• 2-3 ay'dan fazla olunca işler sarpa sarıyor

0|0
    0|0
  • mantıklı bir karar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• nişandan 1 yıl sonra olmasının nedeni maddi sıkıntındın aslında dogrsuu nişan 1 hafta önce olur kına cuma düğün cumartesi olur gece boyu koparsın :D

0|0
    0|0
  • 2 ayı geçmemesi lazım en güzeli...

0|0
    0|0
  • Nişanlılıktan 6 ay sonra evlilik en doğrusudur . 2-3 ay çok erken gibi ama çiftler birbirlerinden eminse bu süreç dahada erkene çekilebilir.

0|0
    0|0
  • 3-4 AY iyidir:)) bizim buralarda uzun sure nısanlı kalmak faızlı borc almak gıbıdır:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...