Sen onun hep iyiliğini düşünürsün fakat onun umrunda değildir

çok bariz belli edersin sevdiğini,

hep onun iyiliğini düşünürsün,

onun sevineceği şeyler yaparsın,

bi süre sonra bir bakarsın onun pek de umrunda değil,

niçin bu şekilde olur?

seni zaten elinde gördüğü için mi?

Yoksa seni istemediği için mi?

ve bu durumda ne yapılmalı?

herşeye rağmen gidip açılmalı mı?

Yoksa vaz mı geçmeli?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bişey sana ta en baştan acı veriyorsa o hep acıdır ve vazgeçmek en güzeli dün ben de senin durumundaydım ve vazgeçtim üstüne bir gece yattım kararımın ve uyandığımda acım geçmişti çünkü doğru bir karar vermişim.

0|0
    0|0
    • ne oluyor biliyo musun,

kendi kendine hayaller falan kurmuşsun, çok güzel rüyalar görmüşsün ve mesela o rüyada ona onu sevdiğini de söylemişsin ya. işte onların hepsi gidiyor. neyse fazla hassas yaklaştım sanırım.

• o zaman git açıl ne diyeyim sana ben bu durumda vazgeçemiyorsun baksana ne desek boş

• yok ben açılmaktan söz etmedim. bu modda devam eder dedim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Vazgeçmek en güzeli hem acıda cekmezsın bazen ınsan yaptıklarıyla kalıyor deger bılmıyor ki karşıdaki... seven sevdıgını belli eder

0|0
    0|0
  • hayatta her şey senkronize yaşandığı zaman güzeldir.. terazinin dengesi bozulursa bağımlılıklar ve saplantılar başlar.. bir yerde hata yapıyorsunuz, zaman kavramını doğru yaşayamadan, o tatlı uyumu yakalayamadan çok fazla yükleniyorsunuz karşı tarafa..

karşındaki insanın koskoca bir hayatı var.. onu tanıyabilmek, hazmedebilmek ve gerçekten sevebilmek için doğru zamanda, doğru şekilde yaşanılanlara ihtiyacınız var..

0|0
    0|0
    • ben onu tanımak için epey bir zaman bekledim emin olamadığım zamanlarda oldu. ama hiç ona söylemedim sadece belli ettim. şu an bişey bitmiş değil ama başlamışta değil. öyle arada bişey bu. ben bile bu durumdan sıkılmışken o hayli hayli sıkılmıştır.

• Bir kız içinse seni sevmediği için derim.

0|0
    0|0
    • ve ben olayı çok uzattım, bişey söyleyecek oluyorum söylemiyorum kaç aydır.

• sacma bir kısır döngü be.

• ama yapıcak birşey yok o zaman kıza bağlan kullansın hep seni ben git mutlu ol diyorum boşver diyorum ama sen bilirsin senin hayatın

Erkekler Ne Diyor 2

• karşı tarafın arayışına uymuyorsan sadece onun iyiliğini düşündüğün için bunun karşılığını beklemek biraz bencillik.sonuçta o da kendi iyiliğini düşünüyor ve arayışına uymadığın için yaptıklarını görmüyor.eğer sevgiliyseniz alışkanlık haline dönmüş olabilir yani senin onun iyiliğini istemeni ekstra bir çaba olarak değil senin huyunmuş gibi algılıyor olabilir ama zaten söylediğin şey elinde görmek en büyük etkendir

0|0
    0|0
    • ben baya belli ediyorum da bişey söylemedim. bu durumdan sıkılmış ve elinde görmüş olabilir.

• söyle kurtul o zaman kasmanın alemi yok.sen söylemediğin sürece başkaları bişiler söylüyor ona.içinde kalmasın

• ben bunca aydır sadece o olmasından dolayı söylemeye hakkı olduğunu düşündüm. yoksa olmayacağını da biliyorum.

• Kızlar gerekeni söylemiş zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...