Siz bu durumda ne düşünürdünüz tepkiniz ne olurdu ?

Sevgilim kardeşim dediği arkadaşının sevgilisinin eline dokundu kızz gçmiş bayramınız mübarek olsun dedi snra elini masaya koydu harçlık istedi sevgilimde baya güldü avucuna elini koydu çekti bnim yanımda yaptı snra zaten bir anda naptığının farkına vardı bna ters arkadaş babasının kızı değilya elini tutucaktı nerdeyse bnde sorun yaptım baya sizce haklımıyım ?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• ya şakalaşmış gibi duruyor.tabi hassas konular ama sen bu kadar hemen büyütme derim karşı tarafı çok bunaltıyor bu durum sonra yeter ya bitti tepkisi görebilirsin.o yüzden daha alttan al canım çok şık olmadı benim yanımda o kıza öyle yapman de geç.trip atma bence.çünkü senin yanında kıza yazacak değil ya

1|0
    0|0
    • yazacak değil tabiki sdece biz ayrılmıştık yeni barıştık sayılır bu bn ayrıyken böyle lakayt hareketlerde bulunmuşmudur kardeşim dediği insanlarla diye düşündüm sevgilin yanında sen başkasına dokunuyorsun gözünün önünde bn çok düşünürüm çok üzülürüm biliyor bil bile bişey demiyorum ya

• ya uyarmakla kızıp konuşmamak arasında fark var bence sadece uyarman yeterli 2. ye de yaparsa o zaman tamamdır haklısın konuşma kız.ama bence senin verdiğin tepki de fazla olmuş geldi.çok da dert etme artık olan olmuş bundan sonrası için bence tepkilerini bir doz düşür.çünkü kendimden biliyorum aşırı tepkinin sonu hep hüsran oluyor.

• öylede ama 40 yılın başında çiçek almıştı ne kadar mutlu oldum ama korka korka mutluluk yaşadım tereddütlü bir şekilde çünkü bn ne zaman mut olsam ardından böyle üzülüyorum bundan bile bişey çıkardı bn heycanlanmamışım foto çekti bni fotoda bir görsen nasıl hem mutlu hem korkuyo şekilde bakıyorum kendime ağlayasım geldi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Kıskanç şey ne olcak

1|0
    0|0
    • hıh kıskancım benim olan benimdr kmse dokunamaz o kdr

• Bi iyilik yap benide kıskan arasıra sitede ihtiyacım var :)

• hehe denk gelirsen okey yalandan kıskanırım gönlün olsun diye :)

• Bu kdr kiskanc olma

1|0
    0|0
    • ya kıskançlık değil ben böyle geniş lakayıt insanlardan nefret ederim bir anda soğuma geldi seviyorum böyle yapması çok üzdü

• dehşet verici bir durum

1|0
    0|0
  • Oooo, olmaz öyle şey.

Yok yahu, abartma o kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hakli degilsin ama civik bir hareket olmus uyar sevgilini fakat fazla uzatma..

1|0
    0|0
    • zür diledi ama biz ayrılmıştık yeni barıştık sayılır bu bn ayrıyken böyle lakayt hareketlerde bulunmuşmudur kardeşim dediği insanlarla diye düşündüm sevgilin yanında sen başkasına dokunuyorsun gözünün önünde

• çoooooooooooooook haklısın kızım ağzına sıç onun başının etini yee

1|0
    0|0
  • Ben olsam o eli kırardım hocam

1|0
    0|0
  • amaan sende ne var bunda

1|0
    0|0
Yükleniyor...