Sevgilim kardeşim dediği arkadaşının sevgilinin eline dokundu !

kızz gçmiş bayramınız mübarek olsun dedi snra elini masaya koydu harçlık istedi sevgilimde baya güldü avucuna elini koydu çekti bnim yanımda yaptı snra zaten bir anda naptığının farkına vardı bna ters arkadaş babasının kızı değilya elini tutucaktı nerdeyse bnde sorun yaptım baya sizce haklımıyım ?

Güncellemeler:
bana benim kardeşim o kız dedi saçma sapan konuşma falan dedi bn zaten aksini düşünmüyorum yaptığı davranış ne kadar doğru

1|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• görmeden bılemeyız ama el ele feln bıraz tuhaf seyler tabı..haklıısn

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Nasıl ya ? Eli eline değmedi lafı mecazidir.

Bir insanın bir insanın eline dokunmasını cinsel arzıularla ilişkilendiren kafa, sapık bir kafadır.

Bence tedavi görmelisiniz.

1|1
    0|0
    • öyke değil biz ayrılmıştık yeni barıştık sayılır bu bn ayrıyj-ken böyle lakayt hareketlerde bulunmuşmudur diye düşündüm cinsellikle hiç bir alakasını düşünmedim sadece sevgilin yanında sen başkasına dokunuyorsun gözünün önünde

• mesaj sizdendi sanırım.

Kadın erkek ilişkilerine bakış açımız aynı olmasa da sonuçta adalet anlayışında anlaştık sanırım. :)

Yorum yaparken hikayenin tamamını da bilmiyoruz üstelik. Yorumlar tabi oturmayabiliyor.

Herşey gönlünüzce olsun.

• evet bendendi :) teşekkür ederim sizinde

• biz kardeşlerimizin de elini tutarız.

1|1
    0|0
  • peki başkasına dokunması senin açından yasak mı olmalı?

1|0
    0|0
    • heralde yasak olmalı bni dışarı çıkarmıyo bile kıskandığı için

• ve sende bunu doğal karşılayıp özgürlüğünü kısıtlayanın karşılık olsun diye sende karşı tarafın özgürlüğünü kısıtlamaya çalışıyorsun bu sevgi ilişkisi değil ego ilişkisidir.

• ben bunu hiç bir zaman doğal karşılamadm ve hiç bir zamanda onun bu davranışını onaylayıp kırıp dizimi oturmadım başkasına dokunması özgürlük kısıtlaması diye algılanamaz biriyle bir ilişkideysen zaten özgürlüğünde hareketlerinde bir sınırı olmalı o sınırı aştı o

Kızlar Ne Diyor 1

• çok mühim bir olay, devlet meselesi gibi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...