Gaz sorunu neden olur?

Merhaba arkadaşlar gaz çıkarma sorunum var.Ama nedense sadece sınıfta oluyor dışarıda evde veya başka yerlerde normal neden okulda böyle sorunlarla karşılaşıyorum ve çözümü nedir okuldayken bilen varmı.Genelliklede derste oluyor tenefüs aralarındada gazım gelmiyor :)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• okulda uygulayabileceğin en kolay yol naneli bişeyler yemek ya da içmek. iyi gelicektir. sakız çiğneme ve sigara kullanıyorsan içme şikayetin geçene kadar. Tuvalete git midenden karnına doğru(yukardan aşağı) hafif bastırarak masaj yap ellerinle. Geçmiş olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• psikolojiktir o :D

0|0
    0|0
  • Link unuttum tühh bak link

1|0
    0|1
  • dersteyken strese falan mı giriyosun gizlican?

0|0
    0|1
    • Hoşgeldin günaydın neom :d Ben birazdan kaçıyorum ama :D

• Biraz öyle oldu.Geceden beri sorular da o soru senin bu soru benim koşturup durdum.Küstüklerim barış çubuğu tüttürdüm :D

• Uyucam ama inşallah öğlen kalkabilirim.Benim iş başımdan aşkın olucak.Önce tekno sa sonra pazar offf ki off :D Neyse soran bize gazlamadan kaçalım sorusundan :D

• Bak sen onu geliştir ve bu adamın rekorunu elinden al.Güzel Türkiyemizden bir rekortmen çıksın :D

0|0
    0|1
  • Saatlerce kicin siraya yapisiyor ondan normal yani :)

0|0
    0|0
  • gurultu oluyor mu:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bugecede osuranlar sçanlar.hadi hayırlısı

1|1
    0|1
  • teneffüslerde lavaboya git istersen tuvaletin olmasın tıpkı varmış gibi otur enazından birazı boşalır.anladıığım kadarıyla sen stres yapıyorsun derslerde ki gazın oluyor kendini kasma rahat ol

0|0
    0|0
  • eğer güçlü serseri ruhlu biriysen şuçu başkasına atarsın rahat edersin

0|0
    0|0
  • Arka bahçeden gelen şeylerin ayarı olmaz demiş şair.

0|0
    0|0
Yükleniyor...