2 saat yol çekilirmi ?

İşe gitmek için günde 2 saat yol gidiyorum, ahanda bak şu şekil ;

Otobüs 45 dk

Metro 35 dk

Vapur 25 dk

Otobüs 10 dk

4 vesaitle işemi gidilir ya la, bide bunun dönüşü var.

yarım saat sonra yola çıkacağım mesela, sizler sabah uykusuna yeni yatıcaksınız belki :(

sırtımın sıvızlanmaya ihtiyacı var

hergün İstanbul eskişehir arası yol yapıyorum, 1 ayda İstanbul almanya yapıyor, gerisini siz düşünün

Güncellemeler:
Eskişehiri mecazi anlamda dedim, :) git gel o kadar yol yapıyor yani :)

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Bende 5 buçukta kalkıyorum her sabah işe gitmek için. Yanlız değilsin kardeş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Üzüldm cidden ya.. yolculugu sevmiyorm ondan olmali.ev tasimayi dusunmuyo musn isyerine yakin olsaydin ?

0|0
    0|0
    • şuan oturduğum eve kira vermiyorum, öyle bir avantajım var, yakın bir yere çıksam maaşı kiraya yatırmam gerekecek ..

• aldığın parayı yola mı veriyosun kardeş ?

0|0
    0|0
    • 155 lira abonman akbil, o olmasa zaten ...

• yazık ya hem eziyet çek hem işte uğraş hem cebinden gitsin ne zor küçük yere taşının bn büyük bir ilçede oturuyorum evim çarşıyada işimede çok yakın hiç otobüse binmem :)

• çok zorya eğer ihtiyaç varsa çekilir

0|1
    0|1
  • Iskence resmen. Ben 2araci ve 50dkyi buyutuyorum gozumde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 6 da evden çıkıyorum 1.5 saat araba sürüyorum..en azından senin şöförün var..

0|0
    0|0
  • masallah yaaa helal olsun sana

0|0
    0|0
  • osbir olsa gene çekilmez o kadar yol

0|3
    0|1
  • Bisikletime atlayıp 20 dakikada iş yerinde olacağım. Ama önce yarım saat kahvaltı, duş vs. 08:15 gibi çıkarım evden.

0|0
    0|0
  • aga sıkıntı nedir. senin için ne yapabiliriz :) en mantıklısı işi değiştirmen.

0|0
    0|1
  • sana tavsiyem bu gidiş dönüşleri kitap okuyarak değendirmen .haftada en az bir kitap okursun

0|0
    0|0
    • Bitmeyen kitap kalmadı zaten, merak eyleme :) tolstoy direniş okuyorum şu aralar. yoksa çekilecek dert değil

• Allah yardımcın olsun. evi Eskişehir e taşısan daha iyi değil mi

0|0
    0|1
Yükleniyor...