Beyler, Bayanlar Siz Ne Düşünürsünüz?

Gördüğü zaman sizinle deli gibi ilgilenen, çok sıcak davranan, sizden hoşlandıgına emin olmanızı sağlayan; fakat görüşmediğiniz zamanlarda bir kere bile aramayan, mesaj atmayan biri hakkında ne düşünürsünüz?

Bu soru genel bir sorudur. Kendimle ilgili bir soru değil o yüzden herkes, kendi düşüncelerinden çıkarak cevap versin lütfen beyler, bayanlar.

Teşekkürllerr

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• aa var böyle tipler. sonunda hiçbişi olmuyor. bunlarla tek gecelik ilişki yaşanıyor tadındanda yenmiyor ama ciddi hiçbişi düşünülmüyor. ha değişir mi dersen asla değişmiyor. genelde çok sosyal tipler oluyor o ortamlara girince asıl ilişkiyi tamamen unutuyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kafası meşgul olabilir,kasıtlıysa gider yaparım !1!

1|0
    0|0
  • karsılık alamayan birisidir bir o kadar da saygı duyulması gereken iyi bir kişilik sahibi oldugunu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • anı yaşayan, bulunduğu ortama odaklanan insan tipidir ve bu anı yaşamayı becerebilen insanlara hayranımdır, zaman zaman bende de olabiliyor çünkü :)

1|0
    0|0
  • Kime denk gelirse kim var ise onunla takılıyor. Yani seninle görüşmüyorken arama,mesaj yok ise başkasının yüzüne bakıyordur o an:))

1|0
    0|0
    • peki bir kız bunu yapıyorsa? yani düşün ki sen bir kızı beğeniyorsun ve o kız seni görüğünde cok sıcak davranıp, hoşlandıgını belli edip sonrasında hiç aramıyorsa? Nasıl değerlendirirsin ?

• hmm yani kızın senden bir adım bekleldiğini düşünürsün? genel olarak erkekler böyle düşünür mü dersin peki? zaten ilk söylediğini kıza uyarlarsak yandık

• ben diğer erkeklerin düşüncelerini bilemem. çok dışa dönük biri değilimdir bu yüzden benim tecrübem yok ama ben böyle düşünüyorum. ama kulağıma bir yakinimin sözü geldi yine de bu soruyu sorunca bende böyle düşünüyorum..

• yanında gezdirmeye süs köpeği arıyor derdim

1|0
    0|0
  • erkekler ben kendi adıma hantalız dır o konuda sağlıklı olduğunu yaşadığını emniyetli yerde olduğunu bileliöm aramayız sormayız ama bayanlar öyle değil hep aldatılma korkusu vardır

1|0
    0|0
  • seviyor ama utangaç çekingen biri, ilk adımı karşı taraftan bekliyor

1|0
    0|0
  • gösterdiği ilgi karşısında karşılık bulamamıştır, oyuzden arayıp sormuyodur

1|0
    0|0
  • Sadece fizginle ilgileniyor gibi sevse arar mesaj atar

1|0
    0|0
    • benimle ilgili değil demiştim:)

• tamam bnu diyorum bnde :)

• söyle söyliyim, gördüğü zaman ilgilenen ama görmediği zaman aramayan kişi benim:) karşı tarafın ne dusundugunu merak ettim yalnızca..

• beni gorunce deli gibi ilgilense kizarim akilli gibi ilgilen derim

ben deli doktoru muyum :):):)

0|0
    0|0
  • En alttaki 'Teşekkürllerr' dikkatimi çekti

rica ederim.

1|1
    0|0
    • hosunuza gitmesine sevindim. iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 2

• gerçekten değer verse

ulaşmaya da çalışırdı

arar sorar

değilse göstermeliktir, sahtedir kaptırmamak lazım

1|0
    0|0
    • açıkcası gördüğü zaman ilgilenen ama görmediği zaman hiç aramayan kişii benim. bunu da cok hoslandıgım birine yapıyorum. sadece onun gözünden olay nasıl görünüyor bunu merak ettim

• o zaman işimiz Allaha kaldı:)

• hayırlısı :)

• cok belli degilmi amaclarina gore kullanan kisilik uzaktayken ne yapabilirki dolayisiyla mesaj da atmaz aramazda

1|0
    0|0
Yükleniyor...