Bir ilişkinin direksiyonunda erkek yoksa o ilişki yürümez?

Siz bu söze katılıyor musunuz? Yani kadının başlattığı ve ilgilendiği bir ilişki ne kadar yürür? Erkekler artık kadınlar gibi oldu ve kadınlardan ilgi alaka bekler oldu. Kadın gibi naz yapmaya başladılar.. Bu durum sizce normal mi? Bir kadının başlattıgı ilişki ne kadar devam edebilir? Diyelim ki hoşlandıgınız insan size bir adım attı ve bir beraberlik başladı. Kadının sizden daha hevesli olması ve üzerinize düşmesi, sizi soğutmaz mı? Kaba tabirle "avucunuzda" olan birinden keyif alabilir misiniz?

Sizce de kadın biraz geride mi durmalı mı? Yoksa erkeklerin kadınlar gibi naz yapması normal mi?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Soru hoş öncelikle...

Kadınlar sahiplenilmeyi ve ilişkide yönlendirilmeyi severler. ( istisnalar hariç )

Bu nedenle erkek gibi davranan erkekler her zaman daha caziptir.

Bir tarafa daha baskın olacaksa bu mutlaka erkek olmalı kanımca...

Diğer yandan kadın da kadın gibi olmalı. Ağırlığını rolünü, naz yapması gereken yeri, ya da yapmaması gereken yeri bilmeli.

Zor elde edilen daha değerlidir argümanından yola çıkarak aslında ilk adımım da erkekten gelmeli ki ilişki içinde kadın değer görsün.

Elde etmenin dayanılmaz hafifliği her uzun soluklu ilişkiyi yıpratabilir ancak "kaybetme korkusu" her iki taraf içinde hissedilmeli...

Kız gibi davranan erkeklerden ve dominant kızlardan hoşlanmam. Herkes nerde durması gerektiğini de bilmeli...

Kadın "kadın" gibi, erkek "erkek" gibi olmalı...

1|1
    0|1
    • harika bir cevap olmuş. kesinlikle katılıyorum her kelimesine.. tesekkurlerr

• Hay ağzına sağlık = )

• Adamın tokatlayanından kadınında sopa kaldıranınla ilişki yürür ahahahahaha

Erkekler Ne Diyor 10

• kadınların başlattıkları ilişki genelde yürümüyor. ancak kadın istemesine rağmen türlü numaralarla istemeyen adamı teklife zorlayabiliyor. arasıra işe yaramasada genelde erkekler bu tuzağa düşüyor. olacaksa öyle olmalı. erkeklerde naz yapar. tabi kadınlar naz deyince işin suyunu çıkardıkları için onlarınki ile bizimki kıyaslanamaz.

1|0
    0|0
  • karşılıklı saygı sevgi hoş görü yoksa... bir arpa boyu yol katedemezsin.. vakit kaybından başka bişi değil ;)

1|0
    0|0
  • bayan yoksa o ilişki yürümez bnece

1|0
    0|0
  • ilişkiyi kadın başlatsın ben sonradan devralırım direksiyonu ben başlatmaya kalktım mı reddediliyorum çünkü hiç uğraşamam bu saatten sonra

1|0
    0|0
  • Yalnızlık korkusundan daha büyük hayatını yalnış insanla geçirme korkusu olabilir, fazla rizk hüsran olabilir. Dikkatli ve kurnaz olmalısın

1|0
    0|0
  • Daima Yönetmen Kadın,Yapımcı erkek olmalıdır :D:D:D

1|1
    0|0
  • Aşk konusunda kadınlar kurnaz olmalı, nedeni zayıflar çünkü

1|0
    0|0
    • nasıl zayıflar yani?

• ne öneriyorsunuz?

• Yalnızlık korkusundan daha büyük hayatını yalnış insanla geçirme korkusu olabilir, bunun için fazla risk almamalı hatta oluruna bırakmalı bazen.

• Erkek gerekeni yapmiyorsa tabiki kadin iliskiyi yönetmelidir.

1|0
    0|0
  • ya geride duracak

yada dediğin gibi naz yapmasına katlanacaksınız:)

1|0
    0|0
  • bir kadının beni sevmesi bunu söylemesi benim hoşuma gider ve hayatta bırakmam onu. erkeklerin naz yapması normal. mevsimler yer değiştiriyor ilişkiler yer değiştirmiş çok mu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek baksın olmalı o konuda hem fikiriz de tamamen de erkeğe bırakmamak lazım bazı konularda kadın ağır basmalı..

1|0
    0|0
  • benim tanıdığım üç uzun ilişkinin direksiyonunda kadın vardı. üçüde zeki kızdı

1|0
    0|0
    • ama adamlar pasif ya da kızlardan alt seviyede değiller miydi? yanlıs anlamayın. sosyetenin bir lafı vardır. erkek kendinden üstün gördüğü kadınla evlenmek ister diye.. buna istinaeden soruyorum yoksa kimin alt üst olduguna ben karar vermiyorum

• doğru ata oynadığını bileceksin sanırım . ben de bilemiyorum

• aynenn... e işin içinden çıkamadık mı ne diyoruz? hayırlısı:)))

Yükleniyor...