Askerlik anıları hep uzar ve komiktir. Sizin komik askerlik anılarınız neler?

askerlik anıları bilindiği gibi bazen sıkıcı bazen de çok komik olur ama merak ediyorum sizlerinde benim hala aklıma gelip güldüğüm kadar komik anılarınız var mı? bir gün nöbetçi çavuşken nöbetçi astsubay beni çağırdı ve bir sürü sabun verdi, koğuş görevlisine ver bunları herkese dağıtsın dedi. benimde aklıma hinlik ve koğuş görevlisi arkadaşa bunları komutan verdi ortalarını delip dağıtacakmışsın herkese dedim... neden dedi, ne bileyim öyle dedim, delik sabunla ne yapılır kafan çalışmıyor mu senin dedim, heeee tamam anladım dedi. akşam içtimasında komutan sordu bana, ne yaptın sabunları diye, bende komutanım görevli arkadaşa verdim, dağıtacaktı dedim, döndü ona ne yaptın oğlum dedi, görevli arkadaşta komutanım henüz hepsinin ortasını delemedim, bitirince dağıtacağım dedi. komutan bana döndü, gülecek gülemiyor, kızacak kızamıyor, tekrar dönüp görevli arkadaşa ulan sizin gibi asker olur mu lan, sende ne salak adamsın oğlum sabun delinip verilir mi, bunun oyununa niye geliyorsun dedi :) ben hala bu aklıma geldikçe çok gülerim :) sizlerinde var mı böyle hala güldüğünüz anılarınız?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• bir gün atış taliminde askerin biri komutana sordu komutanım iki merminin aynı delikten geçme olasılığı nedir diye?

komtanda aynı vajinaya iki penisin girme olasılığıdır demişti :)

0|0
    0|0
    • hahah bunu senin dediğin gibi demediğine eminim :) ama düşünebiliyorum tam olarak hangi kelimeleri kullandığını :)

• aynen öle;)

Kızlar Ne Diyor 5

• Dinlemeyi severim ...

0|0
    0|0
  • askerlik anısı bana ters :D

0|0
    0|0

• Abimin askerlik anılarından bir tanesi.

Arkadaşlarından birine soruyor

_Nerelisin?

Çocuk da biraz saf.

_ Abi Çorumluyuz birbirimizden sorumluyuz. Çorumluyuz birbirimizden sorumluyuz.

Abim de kahkaha atıyor tabi. :)

0|0
    0|0
  • askerlik anılarını bilmem ama askerliğin kadın üzerindeki olumsuz etkisini çok iyi bilirim

0|0
    0|0
  • kızlarında ilk aşkları konusu acıldımı uzar ve susulmazz =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• -acemi birliğine gelen arkadaşlarımızın biri yanında kondom getirmiş, ula salak,acemilikte çarşımı var? balon yapar uçurursun artık..

0|0
    0|0
  • On başı olrak yapmıştım ben.

0|0
    0|0
  • 1.Komando Tugayı Kato Kartalları Bestler Arslanlarıyız.

Ben ve asker arkadaşlarım Aserlik anılarını kimseye anlatmıyoruz çünkü kimse bize inanmıyor biz sadece aramızda konuşuyor dertleşiyoruz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...