Ayrılığı unutmak için psikologa gidenler varsa hangi yolu izlemelerini söyledi doktor?

ayrılığı unutmak için psikologa gidenler varsa hangi yolu izlemelerini söyledi doktor ve başarılı sonuç alındı mı

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• ben gitmiştim 16 yaşındaydım o zamanlar. 2 yıllık sevgılımden ayrılmıstım ve dunya ustume çökecek gibiydi. dayanamıyordum onsuz olmak ölümdü sankı. ve doktor bana dedıkı : o sonucta şu an bırlıkte oldugu kızla evlenmeyecek sonsuza kadar çıkmayacak bosuna uzulme bunlar gelıp gecıcı demıstı. en fazla 3 4 ay cıkar baskasıyla ama onunla evlencegı anlamına gelmez. hayatına daha cok ınsanlr gırecek demıstı. ben buna ınanmamıstım ılac vermesını ıstemıstım. ama gercekten dedıklerı cok dogruyms. yanı doktorunda bana dedıgı gıbı sana sımdı ne desem yada ne desek hıc senın ıcın faydalı olmayacak. bır anlık rahatlayacaksın takmayacaksın. ama sonra cok canın yanacak. yana yana alısacaksın ve bırgun umursamayacaksın. takma kuzum takma...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Reçeten belli : 1 kutu bundan link alacaksın hiç birşeyin kalmayacak dua et sabır dile Allahtan gerisi gelir :) Geçmiş olsun :) sıradaki hasta :P

1|0
    0|1
  • Onun yerine sende gitmeyi dene ;)

1|0
    0|0
  • sende git unutyorsun gerçekten

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah , inanc ve dua lar var doktor ne caree

4|0
    0|1
  • dualarla kurtuldum doktorla değil

1|0
    1|1
  • Zaman en acımasız hemde en iyi ilaçtır.

0|0
    0|0
  • özelden mesaj at ben sana güzel bir yol tarif edicem.:)

0|0
    0|0
  • Zaman herseyın ılacı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...