Geçmişiniz hakkında ne kadar dürüstsünüz?

Bu da kişisel cevaplarınızı merak ettiğim sorulardan. Hayatınızdaki kişiyle geçmiş ilişkilerinizi paylaşır mısınız? cevabınız evetse ne kadar ? hadi bakalım :)

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• paylaşırım eğer anlayışlı biriyse... sonuçta geçmiş bir dersti benim için ve beni ona götüren şeydi yaşadıklarım belki de... bunun farkında olan biriysiyle her şeyimi paylaşırım çekinmeden..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• sevenlerim oldu ama kimseyi incitmeden uzaklaşmaya çalıştım yinede bazıları için nefret edilen biriyimdir. anlatırım bunları paylaşmakta bir sakınca görmüyorum

1|0
    0|0
  • başkasından duyacağına benden duysun derim ve geçmişimi paylaşırım

1|0
    0|0
  • paylaşılmamalı diye düşünüyorum. tecrübelerime dayanarak bende karşıdakinin geçmişini bilmek istemem .

0|0
    0|0
  • eksileri ve artıları ile bu her iki taraf içinde kırıcı olabilir bizlerde kendini başkasının yerıne koyma gibi bir alışkanlık oldugu için kıyas yapılabılır

0|0
    0|0
  • hayatıma giren güvendiğim insanla geçmiş ilişkilerimi paylaşırım, bilmesi gerekir hakkı var çünkü...

Soru işareti bırakmamak gerek aynı şekilde hayatımdaki kişide açık ve net olarak geçmişini paylaşmalı benimle..

0|0
    0|0
  • eski ilişkileri konuşmaktan haz etmem özellikle karşımdakinin eski erkek arkadaşım şöyle böyle demesi yeni erkek arkadaşı aramasına sebep olur

0|0
    0|0
  • merak ettiği konuları paylaşırım

0|0
    0|0
  • sorduda söylemedik mi? :D sorarsa anlatırım

0|0
    0|0
  • kesınlıkle hayır ...yası kaç olursa olsun kızların su cumlesınden gına geldı zaten aşka ınancım da kalmadı...5 gun sonra galıba senı sevıyorum bu ne yaaaaa...analamadım valla

0|0
    0|0
  • Söylerim herşeyi zamanı gelince

0|0
    0|0
  • Paylaşmam ne gerek var sonra bir tripler falanlar filanlar kim uğraşcak . Ama ben sorarım :)

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman geçmişimi anlatmam anlatıyormuş gibi yapar oyalarım

0|0
    0|0
  • herşeyi söylerim sorarsa ama.

0|0
    0|0
  • geçmişte ne yaşamışsam anlatırım.

0|0
    0|0
  • hayır. geçmişim fazlasıyla kirli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şimdiki ve gelecek zamanı kapsayan dilimde yanımda olacak birisine geçmişimi açmanın bir anlamı yok.

O an yanımdaysa ve hayatımdaysa geçmişin ne benim açımdan, ne de onun açısında bir sorun olmasını istemem.

En temizi önüne bakmak. Geriye takılmak pek etik değil.

1|0
    1|0
  • Her şeyi paylaşırım çünkü geçmişimde hatam olmamıştır dolayısıyla kaçışım olamaz.

0|0
    0|0
  • de dinlerim ne söylerim

0|0
    0|0
  • Bilmesinin ona yararı olmayacak şeyleri paylaşmam. Dün dünde kalmıştır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...