Benim yalnızlığımın nedeni sorumun açıklamasında. Peki sizin yalnızlığınızın nedeni nedir?

günümüzde ilişkiler tamamen çığrından çıkmadımı yoksa benim mi etrafım bunlarla dolu ?

kızlarda;

Kızın burak'la ilişkisi var, memet duvarına yazıyo, ahmet'le konuşuyo, halil'le buluşuyo .Hey gidi hey...

erkeklerde;

Eskiden Üşüdüysen Ceketimi Vereyim Cümlesi . . !

Şimdilerde Üşüdüysen Bize Gidelim Meselesi...

• Aşk dedikleri; Kutup ayısına bedevinin adresini tarif eden bir p.i.ç kurusudur...
    36% (24)13% (5)27% (29)Oy Ver
  • Eski sevgililerimden biri beni kıskandırmak için yeni sevgilisiyle yatakta çektiği fotoğrafları bana yollamış. Bende babasına yolladım, Babası da kıskansın. :))
    10% (7)18% (7)13% (14)Oy Ver
  • Neymiş, biz uyuşmuyormuşuz da tarzlarımız farklıymış. Napim ben de mi tayt giyeyim? :))
    9% (6)8% (3)8% (9)Oy Ver
  • İnternetten bulduğun kızla olmaz, işyerinden kızla olmaz, mahallenin kızıyla da olmaz, komşu kızı hiç olmaz e be nerden bulucam ben bu kızı,kendimmi üreteyim ? :)))
    6% (4)23% (9)12% (13)Oy Ver
  • Neden iyi erkeklerle tanışamıyoruz diyen kadın...!!! 1-iyi erkekler çirkindir. 2-sevimli erkeklerin rezil karakterleri vardır. 3-iyi karakterli sevimli erkekler evlidir. 4-iyi ,karakterli ,sevimli ve bekar erkekler fakirdir...
    39% (26)38% (15)40% (41)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
lütfen şıklara yoğunlaşalım hepinizi çok seviyorum hepinize +1 <3 ;))

0|0
18|17

En İyi Erkek Görüşü

• yav biliyorum konuyla alakalı değil ama cümleyi okuyunca aklıma geldi söylemek istedim.

bi gece yarısı dışarı çıkmıştım sigara almaya. baya geçti saat. eve dönerken bir kız/bayan/kadın gördüm. baya üşüyodu belli oluyodu titreyişinden. sırf insanlık yapmak için yaklaştım. üşüyosun galiba istiyosan ceketimi vereyim doncan yoksa dedim. hatun bir tersledi beni. sapıklığımdan girdi hiç kız kardeşin yok muya kadar gitti. o gün töbe ettim bir daha tanımadığım hiç bir kıza insanlık yapmıcam diye.

4|5
    0|0
    • Oha :D :D :D :D kötü olmş gerçekten ama ben bile öyle yaparm :D tanımadgm kişi oldgn için :D :D

• zaten senin gibi düşünenler çok olduğu için bir gün yolda bişi olsa size kimse dönüp yardım etmicek haberiniz olsun :D

Kızlar Ne Diyor 18

• güvenemiyorum... kiminle konuştuysam belaltından konu açıyor ikinci gün.. yalnız kalmak daha mutluluk veriyor, huzur veriyor.

0|2
    0|0
    • sevmek istiyorum.. yanında huzur bulayım istiyorum ama mümkn değil ki.. herkes çıkar peşinde

• Aşk dedikleri; Kutup ayısına bedevinin adresini tarif eden bir p.i.ç kurusudur... sevdim bu lafı :D

0|1
    0|0
  • Insanlara katlanamıyorum.

Ekseri bir yerden sonra tahammül sınırlarımı zorluyorlar.

Yalnızlık kadar uysalına ve beni dizginleyenine rastlamadım...

0|1
    0|0
  • Benimkinin pek sebebi yok. Birini bulim hemen evet dicem.

0|1
    0|0
  • şıklardan B yi çok sevdim :D Ama aşk hayatını durduk yerde mok edip tuvalet fırçasıyla yıkamaya çalışma sanatıdır :D Ne iğrenç bişey dedim yahu :D

0|1
    0|1
  • erkeklerin işi cinsellik olmuş aşkla aramdaki en büyük engel cinsellik bunu çok fazla kişiden de duydum. gerçekten insanların cinsellikten başka işi gücü yok mu ?

0|1
    0|0
  • Bu devirde bayan olsun erkek olsun.. dürüst sağlam insan kalmadı.. Kalanlarda bizi bulmuyo zaten :D

0|1
    0|1
  • Çünkü yalnız olmaya çok alıştım artık, ben yalnız değilim, yalnızlık ben olmuş artık heralde hdsjahdk

0|1
    0|0
  • iyi karakterli sevimli bekar erkek benim sevgilim, bende iliskim varken mehmetin duvarina yazmayan ahmetle konusmayan, halille bulusmayan bir kizim. Herkesedogru insani bulacagina dair inanc diliyorum.

0|1
    0|0
  • sadece ikili ilişkiler mi çığrından çıktı...

insanlık adına birçok değer yargımızı tükettik kızlı erkekli el ele kol kola...

sonra iki sorudan biri niye böyle millet niye beni öptü ...vb...

yitirdikten sonra derdine düşmek değil erdemlik baştan sahip çıkılmalıydı...

cevaptanda anlaşılacağı gibi E dedim...

bari elimizde kalan kırıntılara sahip çıkalımda (olursa) bizim çocuklar zorlanmasın bari hayatta...

0|1
    0|1
    • o değilde haddinden fazla velet var adreslerini bilsem valla tek tek babalarına mail atacam bunları zapdedin olmadık yerlere giriyorlar diye:D

• varya yaşam olan yeni bir gezegen bulunsa valla mekiğe kaçak binip terkedecem buraları:)

neyse ottomannWarriors kusura bakma kardeşim ikide bir ileti uyarısı gelmiştir sanada

• Benimki tercih ama başka şıklar olursa değerlendiririm...

0|1
    0|0
  • Doyumsuzluk, aradığını bulamama, sevgisizlik, bedensel isteklerin fazlalığı, tüketmeye yönelik tavrımız, yanlış anlaşılmalar vs. vs. vs.

0|1
    0|0
  • onun konusmamasi benim yanliligimin sebebi :((((((((((((((((((((((((((((

konusmuyor bakmiyor onu bekliyorum ondan yanlizim :((((((((((

0|1
    0|1
  • Ilk sikki okudum ve seçtim diğerlerini okumaya gerek bike yok

0|1
    0|0
  • Güvenmiyorum, bu yuzden yalnizim

Guvenmemekte simdiye kadar hep hakli ciktim

0|1
    0|0
  • Sorunuza 5 yıldız! Benim düşüncelerimin aynısı resmen!

0|1
    0|1
  • neden yalnızım bende bilmiyorum

0|1
    1|2
  • gelecek daha da kötü olacak :D tamam sustum :/

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İnternetten bulduğun kızla olmaz, işyerinden kızla olmaz, mahallenin kızıyla da olmaz, komşu kızı hiç olmaz e be nerden bulucam ben bu kızı,kendimmi üreteyim ? :)))

0|3
    0|0
  • Harbiden cevabı zor olan ama mükemmel bir soru. Bakalım neymiş genel dertler :)

Benim kendi düşüncem, iyi tatlı kızların evli ya da ilişkide olması. Çevremde bulunan kızların çoğu güzeldir. Ancak sıkıntı şurada. Zannediyorlar ki kültürlü olmak , iyi giyinmek , iyi ve güzel yerde yemek ve lüks mekanlarda yemek yemek. Bu da beni geriyor. Sonra tam istediğimi buldum diyorum onunda erkek arkadaşı çıkıyor. Hatta bir keresinde aha dedim ertesi gün parmağında yüzük, meğerse takmayı unutmuş...

0|1
    0|0
  • şanssızlık diyebilirim benim yalnızlığım bu

0|1
    0|0
  • Bazen hayatımı şunu biraz tutarmısın diye birine verip kaçasım geliyor artık şansına yoksa senin şıklar da oldugu gibi insan bunalıma girip ne b.k yiyeceğine şaşıyor

0|1
    0|0
    • sende ben gibi atar yapıp gitme siteden:):)

şimdiden tavsiye veriyim pc yi kapat:):)

• keyfinize bakın

• haklısın arkadaşı rahatsız etmeyelim...

kaçarsan eger elveda demeyi ihmal etme...:)

bu arada her ikinize de hediyem olsun bu şarkı... link

• benim yalnızlığımın tek nedeni var MALLIK... başka bir açıklaması yok

0|1
    0|0
  • e şıkkını çok beğendim, cinsellik bölümü müdavimlerine duyurulur

0|1
    0|0
  • E dedim bu kızlar içinde geçerli tabi farklı jenerasyonda

0|1
    0|0
  • Hey maşallah. Abi sen çok uzun yazıyon şıkları ya. Ama bu kez okudum. E diyorum. Fakirliğin gözü kör olsun demişler, beddualar hep terse dönmüş. Zenginliğin gözü kör olmuş, bizi görmüyor it.

0|1
    0|0
  • Neden iyi erkeklerle tanışamıyoruz diyen kadın...! 1-iyi erkekler çirkindir. 2-sevimli erkeklerin rezil karakterleri vardır. 3-iyi karakterli sevimli erkekler evlidir. 4-iyi ,karakterli ,sevimli ve bekar erkekler fakirdir...

0|1
    0|0
  • yalnızlık kötüdür ya değilim ama tahmin edebiliyorum...

0|1
    0|0
  • Eski sevgililerimden biri beni kıskandırmak için yeni sevgilisiyle yatakta çektiği fotoğrafları bana yollamış. Bende babasına yolladım, Babası da kıskansın. :))

0|0
    0|0
  • Valla aramam ama karşıma cıkarsada olmaz demem belki odur geleceğim der ve şansımı denerim

0|0
    0|0
  • Aşk dedikleri; Kutup ayısına bedevinin adresini tarif eden bir p.i.ç kurusudur...

0|0
    0|0
  • hey gidi günler hey aynen şimdi acıktıysan yataga gidelim diyolar :)))

0|0
    0|0
  • adamsın bro

0|1
    0|0
  • çünkü yalnızken çok tatlıyım jkliklşi

1|2
    0|0
Yükleniyor...