Bir erkek aranız gayet iyiyken neden ortadan kaybolur?

erkek tanıma safhasında(gayet te ısrarcı iken maşallah )) aranız gayet iyiyken neden ortadan kaybolur hiç kavga falan anlaşılamayan hiç bişey yokken neden sessizce bişey demeden sessizliğe bürünür ya da bir nevi kaçar?

• Kızı peşinden koşturmak ister
    100% (2)0% (0)50% (2)Oy Ver
  • Adam bişeye küsmüş ya da bozulmuştur kız farkında olmadan trip yapıyo demektir
    0% (0)100% (2)50% (2)Oy Ver
  • Bitmiş dmek değildir bitse dile geitirir oyle gider adam
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Adam dile getirmez bittğini kız kırılır diye
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Adam hoşlanmasa görüşmez bozuk atıyodur
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
şimdide dün face .ini dondurmuş ne demek bu ya

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• belki tecavüze uğrayıp 37 yerinden bıçaklanıp gelinlik giydirip çalılıklara attılar ortadan ondan kayboldu niye hemen tribe bağlıyosunuz

0|1
    0|0
    • hayır face.te online da oluyor yazmıyor kendileri daha önce ben adım atmıştım ondan dolayı bnd e bişey demiyorum sessizliğe büründü amaçne ya

Erkekler Ne Diyor 14

• -Sogudugundan heyecanı bittiğinden

-Merak uyandırmak isteğinden fakat uzun sürüyorsa pek de bunu düşünemeyiz

-Sorunları sıkıntıları oldugundan suskunluga gömülmüştür...

Ve herşeyden önce bu tutumu gösteren kişiyi asla düşünmemek ve es geçmek gerekir, çünkü o kendini düşünüyor şu anda...

0|0
    0|0
    • 1 ayı geçkin süredir bişey demedi ama face.te online da oluyor yazmıyor kendileri daha önce ben adım atmıştım ondan dolayı bnd e bişey demiyorum sessizliğe büründü .. bitmşmi desin ne yaparsa yapsın o da yok bnde bişey sormadım oyle

• dha yeni tanışıyo ne heyecean olur mu ki:)

• heyecan dediğim şeye düz bakma, o zamanlar tanımayı istiyordu sonra o istek bitti gibi bak

• tarzı oyledır ısrarcı olmayı sevmıyordur senın ılgı gosterdıgını anlayamıyordur veya naza ceken bir kız karsısında ısrarcı olmanın arsızlık oldugunu dusunuyordur.Herkes yuzsuz degıl bacılarım bu boyle biline

0|0
    0|0
  • cevapların hiçbiri değil kız ile uzaktan yakından alakası yok

bir problemi vardır ve bunu kendi başına çözmesi gerekmektedir

bu sebeple içine kapanır belli bir süre için artık sorununu ne kadar da çözerse

sonra sorununu çözdükten sonra hiçbirşey olmamış gibi geri dönecektir

0|0
    0|0
    • izin isteyemezmiydi ama kızdan zaman isteyebilrdi belirteblirdi şu an bir sorunum var diye dimi

• aslında haklısın ama bunu düşünemiyor erkekler maalesef

• cevap veriyorum testin arkasından baktım E şıkkıymış

0|0
    0|0
    • arkası derken?

• 1 buçuk aydır arayıp sormuyor nasıl bir sevgili erkek arkadaş o öyle yuh bak bende ilgisiz biriyim ama o ilgisizlik üstüne mastır yapmış yani daha şimdiden böyleyse bu adam evlenince eve gelmez

• bişey demiyim mi

• İntihar edecektir..

0|0
    0|0
  • Adam bişeye küsmüş ya da bozulmuştur kız farkında olmadan trip yapıyo demektir

0|0
    0|0
  • malesef artık sana karşı bieyler hissetmiyordur.

0|0
    0|0
  • hislerin bittiği noktada insan derin bir sessizliğe gömülür...

0|0
    0|0
    • tamam o da olablir olmadı de bişey de oyle kaybol sessizlik ne ki

• ayrıca daha yeni tanışıyoruz ne hissi ki

• his yok o zaman gidişinin bir anlamı yok...

• sıkılmıştır, o kadar uğraştım şımardı falan deyip gidebilir.

0|0
    0|0
    • tamam o da olablir olmadı de bişey de oyle kaybol sessizlik ne ki

• belki bir düşüncene huyuna taktı, kim bilir. ilgisi bir şekilde kaybolmuş

• kaçan kotalanır hesabı :)

0|0
    0|0
    • kaçacak bşey yoktu ki ortada

• Bu bende cok oluyo :(

0|0
    0|0
  • seviştikten önce mi sonra mı?

0|0
    0|0
  • onu da tanımak isteyen(gayet te ısrarcı olan maşallah) birini bulmuştur.

0|0
    0|0
    • güzel bulmuş olablir ama bişey demeden gitmesi doğru mu olmadı de oyle git sessizce kayboldu

• demek ki iiyi o zamn ne diyorum amaç

• yukarda yazdım :)

• Adam bakmıstır senden ekmek çıkmıyo bırakmıstır :D

0|0
    0|0
    • niyeti ciddiydi aileside işn içindeydi ama ailesindende ses kesildi aniden kendindende

Kızlar Ne Diyor 2

• hepsi olabilir

0|0
    0|0
  • karşıma alır açıkça sorarım yine benedene kaçarsa bu sefer kaçmasına sebeb olmaz yolu göstermişimdir

0|0
    0|0
    • iyide kaçmazda karşına alınca bitti derse o sana yol göstermiş olmaz mı önce o diyor sonuçta

birde ondan önce bitti yazsam 1 buçuk ayı geçiyor yazsam olur mu ki şimdi geç mi kaldım

• burda kimin kime yol gösterdiği diğil olayın netlik kazanması yani benimle devam edicekmi etmiceki soru bu eğer edicekse böyle açıklamasız davranamıcağını anlaması gerekir karşına al konuş benimle nasıl devam etmek istiyosun diye ya da adı ne bu ilişkinin bunu sor bitti bitmedi hesabı yapma bunu sorarsın eğer olmuyosa yoluna devam et

Yükleniyor...