Mesaj attım "naber" diye ama yine cevap vermedi. Kafam çok karışık

Eskiden beri tanıdığım ve konuştuğum birisi var.Önceleri çok iyi konuşuyorduk.Sonra bana birşey yaşadığını ve bu yaşadığından çok etkilendiğini ve bunu kimseye söyleyemeyeceğini söyleyip duruyordu.Onun ardından babasını kaybedince tam içine kapanmıştı ve bağlantılarımız tamamiyle gitmişti.Ama ara ara mesaj atıp bana kendisini hatırlatıyordu.Ailesiylede ailecek görüşüyoruz.Ve bayramda annesinin bayramını kutlamaya gittiğimde bana o kadar iyi davrandı ki nescafe yaptı ve kaç şeker atarsın deyip şekerimi atıp karıştırdı.Onca insan var iken sürekli bana birşeyler hazırladı ve ben yemem,içmem dediğimde ısrar ediyordu ve ailesi bak ye kıymetini bil bize bir su bile getirmiyor sana nerdeyse elleriyle yedirecek filan dediler.Ogün çok güzeldi çok mutlu oldum.Sonra ikinci adımı ben attım dün akşam mesaj attım "naber" diye ama yine cevap vermedi. Şimdi ben ne anlamalıyım ve ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• belki mesajını görmemiştir ?

ama senden hoşlandığı belli

0|0
    0|0
    • Eminim mesajımı görmüştür çünkü bazen böyle yapıyor biliyorum ama hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorum açıkca birşey söylemediği için ama bu son yaptığı hakeketten ben de çok umutlanmıştım ama cevap vermeyince ne bilim işte.

• Öğrenemedik ben de ailesi de.Ama o ne ise biraz atlatmış gibi çünkü gördüğümde iyiydi.

• valla ne yapmaya çalıştığını bende anlayamadım. sen en iyisi ne ypmaya çalıştığını kendisine sor :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Ara ara iyi geceler ve günaydın mesajları atmaya devam et bir kaç hafta boyunca, mutlaka cevap vermesi lazım ilgisi varsa, belki de önüne bir set kurmuştur korkuları yüzünden ;)

Birden fazla adım bazı şeyleri netleştirebilir..

0|0
    0|0
    • Ben daha birden fazla adım attım ama kendisi artık ne yaşamış ise kendini kapatmıştı çevresine.Bana önceleri beni haketmediğini ve kendisinin sorunlu olduğunu filan söylüyordu.Sonra uzun zaman konuşmadık ama ara ara mesaj atıp kendini hatırlatıyordu yok beni unuttun mu filan yazıp duruyordu ama bu bayramda yaptığı olaydan umutlanmıştım biraz ve ona göre mesaj attım cevap vermeyince ne düşüneceğimi bilemedim açıkcası.

• Sen yapacağını yap ve beklenti yapma sadece ;) bir kaybın olmaz ;)

• Tamam deniyeceğim bu dediklerini,teşekkürler.

• Senden hoşlanıp sonra ilgiyi senden bekliyor olabilir birkaç defa mesaj atsan iyi olur

0|0
    0|0
    • Bunu daha önceleri denedim ama pek işe yaramadı o hep kendisi istediği zaman geldi.Sorunum var dedi anlayışla karşıladım hep bekledim,yanında olmaya çalıştım.Ama bu son yaptığından da umutlanmıştım sonra beklerdim cevap vermesini.Böyle yapınca kendimi istenmiyor gibi düşünüyorum bilemiyorum doğrusu.

• Çevresinden onun hakkında bilgi alabilirsin bir de onunla konuşma imkanı bulursan onu konuşturmaya çalış belki açılış. Çok konuşan degilkonuşurturan efdaldir. Kişiliğini tanimlayici sorular sorabilirsiniz.

• Annesiyle sürekli görüşüyoruz o bizim bir arada olmamızı istediğinden ondan haber veriyor bana ancak kendisi başka şehide okuduğundan pek göremiyorum ve öyle pek konuşma şansımız da olmuyor.Önceden msnde sabahlardık telefonda mesajlaşırdık.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...