Platonik aşk demek o kişiye takıntılı olmak demek midir?

platonik birini seviyorum onu o kadar onu tanıdığım yaklaşık 5 ayda o kdar çok inceledimki bir dedektif gibi :) pazartesi-salı iş saatleri sabah 8 akşam 8 çarşamba -perşembe sabah 10 akşam 10 cuma cumartesi pazar ise öğlen 1 akşam 12 sonra genelikle giyiminde mavi ve kırmızı renkleri tercih ediyor saçlarını bağlamayı sevmiyor genellikle gömlek tercih ediyor ve kot pantolon da mavi ve de facto markalarını tercih ediyor göğüslerini ön plana çıkartmayı seviyor :) ayağında convers ve spor ayakkabı dışında bişiy görmedim takı çok seviyor küpe takıyor kolye takıyor üzerinde ayhan yazıyor ayak bileğinde bile boncuktan zımbırtı var sahte bir tektaş yüzük takıyor sağ bileğinde çok küçük harflerle bişiy yazıyor yani dövme var hiç yabancısı olmadığım bir parfümü var makyaj yok denecek kadar az yapıyor benim evimden 1km uzakta oturuyor tam adresini biliyorum bir gün merak edip takip etmiştim tabi apartmandanda içeri giremezdim sonraki gün gittim baktım iç kapılarda ki isimlerden evini buldum 3. kat en sağdaki kapı babasının adı şenol annesinin adı hande imiş evlerinin önünde beyaz 1993 model tempra slx 06 plakalı bir arabaları var sonra kedilerden korkuyor aksine köpekleri çok seviyor iş çıkışı tek başına çiğ köftecilerde takılıyor daha çok şey sayarımda neyse yav herşeyi biliyorumda bir yaşını öğrenemedim bea :) sen sapıkmısın takip ediyosun diyenler olabilir alakası yok ben sadece deli gibi aşığım ona :) not: yorumlara yarın akşam cevap verebilrim :)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• oooooooooooooooohhhhhhhhhaaaaaaa ebenin ***

buna ne dendiğini bilmiyorum ama kesinlikle platonik aşk değil bu

0|0
    0|0
    • tabiki platonik aşk onu çok seviyorum ama o gözünün önündeki beni görmüyor :)

Kızlar Ne Diyor 2

• tövbe bismillah :)

0|0
    0|0
  • bende platonik aşığım adamın arabası var plakasını ezberledim darısı ismine olsun inşallah :)

0|0
    0|0
    • ben kızın biyoğrafisini yazdım ama beni görmüyor bir türlü gözümün önünde erkek arkadaşının koluna girip gidiyor arabasına binip gidiyor bu durum bana çok acı veriyor :)

• bakalım bu kıza açılmadan ne kadar süre dayanabilecem kaç yıl sürecek ? çok merak ediyorum :)

• neyse ya boşver hayatı kendine zehir etme hem sevgilisi varmış... neyse ben çıktım

Erkekler Ne Diyor 1

• tam bir seri katil profili. yarın öbür gün bu kıza açıldığında seni reddederse,ormana götürür kafasına sıkarsın. kanıt ta senin gibi birini izlemiştim :)) şaka bir tarafa biraz abarttığını düşünüyorum

1|0
    0|0
    • ne abartması kardeş benim bir kötü niyetim yokki ben sadece deliler gibi aşığım ona :)

Yükleniyor...