Vay bea..Duygulandım sanki..:))

Az önce internette biraz eskileri hatırlamak için uzun süredir dinleyemediğim müzikleri dinledim.Mustafa Sandal, Levent Yüksel, Çelik, Tarkan vs...Özellikle Mustafa Sandal ın Türk Pop Müziğine altın devrini yaşattığı yıllar. Yıl 2013 hâlâ dinliyoruz..Ne büyük ustaymış. Şimdilerde pek hatırlanmıyor sanki..Tarkan'ın Amerika ya konser için gidişi tüm ülkeyi ayağa kaldırırdı.Dünya çapındaki yarışmalara aday gösterilmiş ve yanlış hatırlamıyorsam bir kez birincilik almıştı.Mustafa Sandal Almanya da en çok satan yabancı sanatçı unvanını almıştı. 16 milyona ulaşan albüm satışı..Üst üste kazandığı birincilikler.Özgün dansı, Tarkan gibi. Ünlü isimlere verdiği eşsiz besteler. Levent Yüksel...Farkedebilen için muazzam bir yeteneği ve sesi vardı hâlâ da öyle. "Tuana" da hem ses hem enstrümandaki ustalığıyla zirveye çıkmıştı..Keşke günümüzde de hak ettikleri değeri görse bu üstadlar..Şu anda aktif olanlar da iyi, bir çoğunu severek de dinliyorum ama çoluk çocukla ustaları karıştırmayın...

Ne dolmuşum akşam akşam :) biraz geçmişin tozlu yapraklarını aralamış olduk...Eminim yalnız değilimdir.Sizin hatırladığınız neler var? Söylemek istedikleriniz?

Güncellemeler:
Ben onu nasıl unuttum diye kafamı duvarlara vurduğum bir diğer efsane isim: Bendeniz...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• link dinle

0|1
    0|0
    • Şarkı başka, ses başka, söyleyen bambaşka.. Sıkılmadan üst üste dinleyebildiğim ender şarkılardan.

• Sana söz yine baharlar gelecek, sana söz ışık sönmeyecek. Ölüm yok ki Tuana uyan, şimdi yaşanacak... :)

• levent yüksel tuana harika.eskiden duygular ön planda idi paradan daha çok ...saçma işler elbet vardı ama kalite hakim olduğundan arada kaynayıp gittiler.

1|0
    0|0
    • evet, noktayı koydun bu arada...:) müzik, para için yapılmıyordu o zamanlar..

• beni de duygulandırdın.. 90lar :'(((

1|0
    0|0
    • Ne yalan söyleyeyim, neden bugün o günler gibi değil diye çok üzülüyorum..

• Teşekkürler..Umarım sizin için de her şey gönlünüzce olur.

• sağolun :)

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...