Sevdiğiniz canınızı verebileceğiniz kdr sevdiğiniz insanı evlenmeye ikna etmek için ne yaparsınız..!

siz 32 yaşında hayat dolu neşeli bir adamsınız..o ortaokul mezunu 20 yaşında kımıl kımıl bir genç kız ve ailesiyle yaşıyor..sen annenle yaşıyorsun..onu çok ama çok seviyorsun ve evlenmek istiyorsun onu evlenmeye ikna edebilmek için naparsın..böyle çok seviyorsun gülüşünü gamzesini falan..bir bayan arkadaşım genç kızlar gelinlikle yüzüğe asla dayanamazlar dedi..bu ne derece doğru..alıp hediyemi etmeliyim hal böyleyken..ne yapılmalı..

Güncellemeler:
gizli hanımefendi en güzel fikirleri sen verdin..teşekür ederim :))

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• genelde o yaşlardaki kızlar olgun erkekleri sever zaten, çünkü güçlü bulur. gözü de pek açılmamıştır o yaşlarda. yüzük, gelinlik falan onun için çok özel ve ulaşılmaz şeylerdir. ona kendisini özel hissettirin ve ona bir kadın olduğunu hissedin, sen ne şirin şeysin yerine nasıl zarif bir kadınsın diyin mesela. ama gerektiğinde de çocuk gibi şımarmasına izin verin. çünkü onun yaşı bunu gerektiriyor :)

ben 22 yaşındayım eşim 33

o beni böyle ikna etti :)

ama bilmeden yazıyorum, şimdi siz bu kızla ne durumdasınız? hiç konuşmayan hiç bağlantısı bulunmayan uzaktan begenen insan mısınız? yoksa bişeyler var mı?

yani başkası da olabilir hayatında onun.

0|1
    0|0
    • Ben annesi ile yaşayan çok sessiz çok sakin ama gerektiğinde içine kaplılıktan sıyrılabilen bir gencim..yaşım 32 olmasına rağmen beni tanımayanlar son derece yakşıklı olduğumu ve yaşımın 26-27den büyük olduğuna inanmadıklarını söylerer..oda çok mahcup ama sosyal olarakta asosyal olmayan gerektiği kadar konuşan çok çok efendi ama çocuksu..ben bununla sıksık babasının dondurmacı dükkanına uğradığım annemde uğradığı için tanışığım..konuşmak dostluk boyutunda ama oda aslında beni sevyor belli etmiyo

• şey sorucam arkadaşım mutlumusunuz..!

• biz çok mutluyuz. çünkü hayatımda sinir stres yok, ben hala okuyorum. arkadaşlarımda okulu bitirme, iş bulma stresi var, bende yok, ne yapayım eşim bakar bana okul gecikse de...

yaşıtım olup evlenenler eşlerinin saçmalıklarıyla ugrasıyor benim eşim büyük ve çok olgun

ne hata yapsam alttan alıp beni kırmadan uyarıyor

herkeste ya gözü dışarı kayarsa stresi var, benim eşim çok genc ve güzel olduğum için üzerime titriyor, gözümün içine bakıyor :)

hakkınızda hayırlısı :)

Kızlar Ne Diyor 4

• çocuk o daha . kendine göre bir kaç yaş büyüğünü bul.

0|0
    0|0
  • kucuk daha ne yaparsan kanar : )

0|0
    0|0
  • Asla dayanamazlar mı, hadi canım :))

Ne istediğini bilen bir genç kız gelinliğe de dayanır yüzüğe de dayanır, her şeyin zamanını bilir.

0|0
    0|0
  • eğer teklif düşünüyorsan kesinlikle unutamayacağı bir teklif etmelisiniz. hiç aklında yokken birde yapmalısınız yüzügünüzüde hazırda tutun kabul edecektir inşallah.

0|0
    0|0
    • güzel bir konuşmuşlğumuz birbirimize saygılı davranışlarımız var..ama ben oa çarpıldım resmen çarptı beni..sanki oda beni seviyorda belli etmiyor sanki..bu aşk aramızda gerginlik gibi..hatta ona yadığım dörtlüğü paylaşim..

bakışları eder beni deli..

baharda seher yeli

her yaz aklıma düşer deli

gözümde olur yaş seli

yanağında var bir beni

mahcuptur gözleri

seviyorum seni deli

sevda diyarında kaybetme

ne kendini ne beni..

• oo aşk bacayı sarmış

• O aşk bacayı sardı hatra baca is oldu..;))

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence yanlış yoldasınız.

Eğer bir kadını "ikna" etmek durumundaysanız, vereceği cevaptan emin değilseniz ya karşılıklı sevgi şartları oluşmamış demektir ya da size güvenmiyordur. Bu durumun analizini yapamıyorsanız ve nerede yanlışlık olduğunu bilmiyorsanız o zaman bu konuyu onunla konuşmalısınız. Onun ne düşündüğünü, ne istediğini, ne beklediğini göz önüne almadan kendi istediğinizi olmasını dayatırsanız sonu istemediğiniz yönde gelişir.

Evlilik ancak her iki tarafında hazır ve istekli olması durumunda oluşur. Aksi takdirde mutsuzluk ortaya çıkar.

Jack ölmeden film bitmez.

0|0
    0|0
    • iyi fikir coo..yalnız jack kim..

• o derece aşık olsaydım eğer günlerce kapısında yatardım ve o dışarı çıktığında da onu çok sevdiğimi ve onsuz dünyanın bana anlamsız geldiğini söylerdim

0|0
    0|0
  • kız da senı senı seviyosa niye suphe duyıyormuş gibi anlattınkı ikna niye yanı

0|0
    0|0
    • evliliğe kızın babası karşı çıkabilir..sadece ardaşız ama duygularımızı ifade etmekten zorlanıyoruz..içimi ürperti kaplıyor..iyi olmaz büyü bozulur diye korkuyorum..cinsellik yok sadece sıca bir arkadaşlığımız var..

• benımde kız arkadaşım bend kucuk ama benım ona evlenme teklifimi uçarak kabul eder ha ailesi karsı çıkar çıkmaz o ayrı bı konu ama böyle bir durum varsa coktaan kızla konuşman lazımdı ailen izin vermezse yinede evlenirmisin diye

• bu arada genç bir eş her zaman iyidir.ben de senin yaşlarındayım ve evlenmeyi planladığım kız 19 yaşında.

0|0
    0|0
    • vay vay vaay..yalnız olmadığıma sevindim..aklımda hep o mahcup yüz ifadesi gülen..benimki köylü kardeş..ya sık sık gülüşünü hatırlıyorum ne zaman gülsem herhangi bir sebepten ötürü ya da utansam onun gülerken ve mahcup olurken yüzünün ifadesi hatrıma gelir durur içim yanar..eğer ailemden sonra kimin için kendini feda edersin deseler bu can yoluna fedadır..ama o uzakta sık sık görüşemiyorum ve sadece arkadaşız..olayı o raddeye geirecek birşeyler ilan lazım bana ama nasıl yaparım diye düşünüyorum..

• o değil ben ondan etkilendim..sonra oda benden etkilendi ama kimse cesaretlenipte olaya giremiyor..kız benimle konuşurken gözleri nemli nemli oldu bir ara..birde kız benimle konuşurken sesinin tonunu inceltip duygusallaşıyor..ama aramızda 400 k.m mesafe var kız konyalı..yani hep göremiyorum..senede 2 ay ve aklına başkası girerse diye çok korkuyorum..ız face kullanmıyor telefonu babasının denetimine..babasından istedik çok küçük dedi..daha evlendirmeyi düşünmüyorum dedi biraz daha zaman var düşüneyim

• babasının da mı haberi var? o zaman dert etme arkadaş, annen baban vs biri konussun, o hazır hissedene dek bekleriz densin. adını koyalım evlilik için bekleyelim diyin

Yükleniyor...