Kaçımız düzenli olarak spor yapıyoruz?

Evet, arkadaşlar spor salonları aracılığıyla olabilir, basketbol, futbol, voleybol, dağcılık, bisiklet, rafting, koşu, yürüyüş olabilir düzenli olarak yapanımız var mı?

Sporun kendinizde gördüğünüz olumlu etkilerini de yazabiliriz (olumsuz etkisini sakatlanmalar haricinde görmediğim için sadece olumlu yazdım)

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Düzenli yapamıyorum malesef.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben uzun zamandır düzenli olarak pilates yapıyorum.Pilatesten önce vücudumun belirli bölgelerinde ağrılarım oluyordu.Artık ağrım kalmadı, esneklik kazandım ve inceldim..

0|1
    0|0
    • ben de bir süredir salon sporu yapıyorum başladığımdan bu yana grip bile olmadım bünye çok sağlamlaşıyor diğer getirilerini anlatmama bile gerek yok.

• Lise 1 e kadar voleybol oynadım. 1 sene öncesine kadar düzenli olarak fitness salonuna gidiyordum. Belimden rahatsızlandığım için yapamıyorum şuanda... :(

0|1
    0|0
  • yürüyüş bisiklet düzenli yaparım

0|1
    0|0
  • hiç bısey yapamasamda gunde 1 saat kopegımle yuruyus yapıyorum.voleybolcuyum zaten bunun dısında spor salonuna gıdıyorum.olumlu etkısı daha dinçim saglıga zaten bırebır etkılı olumsuz etkısını daha gormedım

0|1
    0|0
  • Yazları hiç aksadan her gün sporumu yaparım. Kışları ise evde egzersizler yapmaya çalışırım. Spor insana özgüven katan, iyi hissettiren bir faaliyet gerçekten.

0|1
    0|0
  • Koşu, yürüyüş ve voleybol oynarım/yaparım.

0|1
    0|0
  • Bu hafta başladım. umarım bırakmam...

0|1
    0|0
  • Spor yapmıyorum.

0|1
    0|0
  • 15 gündür spor yapmıyorum.

0|1
    0|0
  • voleybol ve yürüyüş.. fitness ı şu aralar bıraktım..

0|1
    0|0
  • Her sabah koşarım. bi de haftada 4 gün spor salonuna gidiyorum

0|1
    0|0
  • Hiç yapmıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Düzenli yürüyüş yaparım.Kilo almamamı buna borçluyum.

0|1
    0|0
  • o kadar eriniyorum ki yemek yapmaya dahi zorsunuyorum..

uzun ve sağlıklı yaşam için lazım ama çok yaşamam belki.. :D

0|1
    0|0
  • Ben düzenli spor yapıyorum. 40 yılda bir yaparım ve hiç aksatmam.

0|1
    0|0
  • Vücut esnemesi için çeşitli tekniklerim var, onları yapıyorum. Onun haricinde seneler önce spor salonuna gittim fakat boy uzamam durmasın diye bırakmak zorunda kaldım. Şu sıralar tekrar geliştirmeye başladım. Yani 1 sene dolmadıysa da yaza kadar 1 seneyi doldururum.

Yürüyüş yapıyorum bazen. Özellikle yaşadığım yer hala doğa ile iç içe sayılır. Temiz hava var. Bazı sabahlar dedemi de alıp yürürüm.

Yani kısacası... En kötü ihtimal günde 10 dakika bile olsa mekik çekerim. Ama tabiki çoğu zaman daha fazlasını yapıyorum. Amatör olarak idare ediyoruz, en azından sağlıklı... Yemek ve uyku düzenime de dikkat etsem aslında güzel olacak.

0|1
    0|0
  • evet haftada 2 gün yüzüyorum 2 günde fitness. daha dinç ve hareketli oluyorsun vede fiziğin daha düzgün oluyo.

0|1
    0|0
  • düzenli olarak dart oynuyorum..

pek enerji harcadığım söylenemez :((

0|1
    0|0
  • baklavalar için uğraşmaktayım :D

0|1
    0|0
  • bazen eriniyosun yaa yoruluyosun diyosun şimdi kim gidecek uğraşacak vede parada olucak spor salonu 80 tl whey protein 140 tl bunlar hep para yanii takviye olmadan olmuyo bu işler...

0|0
    0|0
  • spor yapmak ısım gucum meslegımde spor zaten.

0|1
    0|0
  • evimin 7. katına merdivenlerden günde 3 defa inip çıkıyorsam düzenli spor oluyor sanırım :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...