Sizce yazmamı bekliyor mudur?

çok yakın aile dostumuzun kızına hoşlandığımı söyledim 8 ay peşinden kostum hiçbirzaman ne kırdı beni nede geri çevirdi okulu vardie falz ustune gitmedim bulustuk ben ona onun en güzel resmini karakalemde çizdirip ressama beyaz eski bir kutuda verdim birdemet gülle ama kutuyu özel yaptırdım süperdi sonra bazı nedenlerden bir türlü evet diyemiyordu en sonunda bende bukadar yazıp çizmenin yüzsüslük olacağını düşündüm ve 2 haftadırda yazmıyorum sizce beni düşünüyomudur yazmamı beklıyomudur sakın benı oyaladığını falan dusunmeyın nedne evet demediğinin sebebini biliyorum oyuzden çok rahatım sadece aramızdakı bağ çok kuvetli..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bende aynı şeyleri yaptım ama hoşlandığımı bir türlü söyleyemedim. Eğer seviyorsa ilk başlarda biraz rahatlamıştır fakat sonra eski ilgiyi bekliyecektir senden :)

0|0
    0|0
    • ben söyledim seni seviyorum dedim annesine söylemiş anneside beni tanır onaylamış bulusmaya göndermiş hersey çok iyidide bir türlü sevgili olamadık yoksa süperrr ötesi hersey

• Soyleme soyliycem de zamani kolluyorum :D hal hatir isini hallediyoruz sagolasin :)

• soyle baskası once davranmasınnnnn

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• walla bende teyzemın dugununde bırkızdan hoslandım ama kızla hıç konusmadım kızda taş gıbıydı eger kıza asılsaydım enıstem keserlan benı :D

0|0
    0|0
    • benımkının babası duysa sıkerler benı toz eder benı bazen yolda karsılasıyoz napıyon diyo desem hiç senın kıza yazıom napar acaba :)

• yok arkadas dugun yeri kısmet yeri diyolar ama cok tehlikeli yaa ama kıda abı manyak yaa deger bence enıstem duysa benı elektrıklı destereyle keser :D

• nedeni belliyse biliyorsan, aranızdaki bağıda bilen insan sensin bir düşün bakalım seni düşünüyormu ? bizen çok iyi tanıyan sensin sen söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...