Cennete gitseniz ancak

Bir varsayım olarak cennete gitseniz aklınızın almayacağı zevk ve sefa içinde olsanız ancak bir yakınınız cehenneme gitse rahat eder miydiniz cennette ?

Bu yakın anneniz , sevgiliniz veya arkadaşınız olabilir.O acı içinde yakılırken siz cennette mutlu olur muydunuz ? Cennet sizin için cehenneme dönüşmez mi o zaman ?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• cennette cehennemde tek bir yaratıcının ürünü ondan gelene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hayır.aksine çok rahat ederdim.ben artık özüme dönmüşümdür.herkez bu dünyada akraba.sonsuz yaşamda kişi kendine karşı sorumludur yanlızca.anamı bile tanıyacağımı sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • cennette cehennemi yaşarım hele ki o kişi ailemse

0|0
    0|0
  • Cennette biz bunu bilmiycez ama tabi gidersek. Cennette hüzün veren hicbir sey yok.

0|1
    0|0
    • Cennette yakınlarımızı görebileceğimiz yazıyor.Yani göremezsek cehennemde demektir

link

• ben tam cennetliğim zaten ordakiler çok sevecek beni

0|0
    0|0
  • her koyun kendı bacağından asılır.yapacak bısey yok.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba babacan;

Bunları düşünmek ve kesin bir yargıya varmak için Cennetin, ahiretin ve ve diğer birçok konuların mahiyetini bilmek lazım

Bilemeceğimize göre bu konuları konuşmak sonuçsuz kaldığı gini akıllarda vesvese bırakır.

İnsan kendisine verilen ilim kadar bilebilir ancak.

0|1
    0|0
  • Cennette yakınlarını görüceksin diye birşey hatırlamıyorum fakat eğer cennette değillerse yapıcak birşey yok, ki ben zaten cennete giremem orası ayrı.

0|0
    0|0
  • Cennete gitttigimi varsayalim insalllah zaten ozaman hislerimiz duygumuz olmayacak ozlem korku vicdan azabi vs oyuzden bunu dusunmek yerine oraya gitmeye bakalim insallah

0|0
    0|0
  • Cennete girdiğinde sen zaten hiç kimseyi hatırlamayacaksın ki.Yeniden doğmuş bir bebek gibi düşün kendini.Yeni bir dünyaya açılacaksın.Ama sonu olmayan...

0|0
    0|0
Yükleniyor...