Beşiktaşla Galatasaray'ın önünü kesip Fenerbahçe'yi Şampiyonmu yapacsklar?

Erman Toroğlu sene başından böyle bir iddiada bulunuyor siz buna katılıyormusunuz?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu maç aklıma 2009 da hakemin 5 dakika uzatma veripte Fenerin 90+8 de golü bulup galip geldiği Kocaeli maçını aklıma getirdi Fenerbahçe maçında hakem Fener gol atana kadar maçı bitirmiyor ama biz gole giderken hakem maçı bitiriyor

Artık bu fenerasyonun üst makamlardan aldığı talimatlarla Fenerbahçeyi Şampiyon yapmak için uğraştığı ap açık ortada

2|2
    0|1
    • Hatırladım o maçı hatta golü semih şentürk atmıştı üst makamlar derken?hükümetimi kastediyorsun?

• Başka üst makammı var?

Kızlar Ne Diyor 3

• katılmıyorum, ayrıca çok saçma da.. uzatmalarda sakatlanıp faulle yere düşen oyuncu bir buçuk dakika sonra o maç tekrar başlıyor, başka bir kaç şeyde varken o maç elbet ki biraz uzuyor. 94. dk nin yarısında geldi zaten gol, 2-3 dk gol sevinci de mi olmayacak? bu futboldan anlamayan kişilerin ya da anlamayı istemeyenlerin toplumda bıraktığı yanlış bir algıdır. Fenerbahçe bugün kazandı çünkü ligde birincidir, üçüncü ya da dördüncü olsa kimse o kadar da umursamazdı. diğer takımların şuan birinci olamamasının nedeni kendi hatalarıdır, öyle çok puan farkı da yok, iki hafta sonra üçüncü bile olabiliriz. bence özellikle gs kendi yönetiminden şikayet etmeli, onlar nerelerde yanlış yaptıklarını biliyorlar. geçen sene biz de alex' i gönderdik, faturası da ağır oldu, şimdi onlar da dejavu yaşıyorlar, hatayı başka yerde aramamak lazım.

0|0
    0|0
  • Bence Beşiktaş'ın da önünü kesmiyorlar resmen FB ile birbirine düşürüp bizi bir kenara atmaya çalışıyorlar ama biz yine de tüm engellere rağmen 4.yıldızı tüm Fenerasyon'a takacağız diğerleri gibi galibiyetleriyle övünen değil müzemizdeki kupalarla övünen bir takım olarak bize yakışan neyse onu yapacağız

0|0
    0|0
  • önceden sadece beşiktaşa haksızlık yapılırdı şimdi galatasaraya da haksızlık yapılıyor kahrolası tüpçü lanet olası onun oyunları fenerbahçenin yüzünden beşiktaşta şikeye kurban gitti yazık

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• beşiktaşın saha olayları galatasarayın fatih terim olayı doğrular nitelikte ilerliyo herşey

1|2
    0|0
  • galatasaray bu sene imkansız fener iyi gidiyo ama tüpçü beşiktaşı şampiyon yapmay çalışır ama bir anadolu takımıda şampiyon olursa hiç şaşmayın bende diyim

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • yav he he

0|0
    0|0
  • Ben katılmıyorum ... Güzel futbol oynayan kazanır ...

0|1
    0|1
  • katılıyorum ama başarabilirlermi bilemem.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ve Fenerbahçe yarışırsa, G.Saray geride kalırsa muhtemelen Beşiktaş şampiyon olur.

0|0
    0|1
Yükleniyor...