Beyler ne kadar seversenız sevın gururunuzdan aramayanınız var mı?

arkadaslar cok cok sevdıgım ınsandan 5 aydır ayrıyım . Ve belkı gecmıste yasananlardan belkı oyle olmasını ıstedıgımden hala sevdıgını dusunuyorum .kendımı kandırıyor da olabılırım . Bı erkek ne kadar severse sevsın gururundan aramayabılır mı ? Bu kadar sure dayanabılır mı ? Kızlar sızde yorum getırebılırsınız

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• gurur yapmam öyle gereksiz şeylere. aramam gereken bir durumda yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 2.5 aydır ayrıyız.giden oydu.özlüyorumda.ama aramam.giden oyken pismanmıs gbi olduğmu aciz gbi olduğmu anlamasın.kendi egosunu tatmin eder sevldğni anlayp anca kenedeni rahatlatır.olan bna olur.onun içn gerek yok iletişime.

0|0
    0|0
  • 3 ay aramadım.o aradı.aklıma gelmediği tek gün olmadı.3 ay daha geçti.hala aklımda. artık bunun gurur değil başka bişey oldugunu düşünüyorum.deli olmak lazım aramamak için çünki:)

0|0
    0|0
  • bi bardak soğuk su iç desem biraz ağır olurmu?

0|0
    0|0
    • yok agır olmaz . Unutmustur ne dıyım dogru soze ne denır

• ben aramam ...ölsemde aramam...derdinden kan kussam yine aramam...

0|0
    0|0
  • arasam kaç yazar yahu zaten sevse geçmişimde değil yanımda olurdu bir kere bittimi köpek gibi sevsemde tam biter bende aramam.

0|0
    0|0
  • gururumdan aramıyorum.. o kadar sevsemde elimde telefona gitse. aramıyacamda... bir gün içimdeki bu ateş sönecek.. bekliyorum. sabır diyorum

0|0
    0|0
  • kuruntuya kapıldım şimdi.. yoksa sen o musun, hakkında bahsettiğin ben olabilir miyim ? :))

Biyerlerden ipucu versen iyi olurdu :)

0|0
    0|0
  • aranızda geçene bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bosuna umut ediyorsun bence

0|0
    0|0
  • neden ayrılmıştın bacım gecmiş olsun söyle yardımcı olayım

0|0