Plates yapmak nasıl bişey?

yeni platese başlayan arkadaşlar nasıl bir süreçten geçtiniz başlarda zorlandınız mı alışmanız ne kadar süre aldı etkisini nekadar sürede gördünüz?

Güncellemeler:
yeni başlayanlar için plates egzersisi biliyomusunuz kızlar varsa link atsanız süper olur ;)

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• Profosyonel MMA Dövüşcüsü ve Fitness uzmanıyım plates zayıflamak ve forma girmek için gerçektende güzel bir spordur ancak etkisinin süresini görmek ile ilgili bişey söylenemez Bu durum vücut yapın metabolizman ve kilo oranına göre değişir.Eğer sıkı çalışıp düzenli bir diyete girersen istediğin sonuçları 2-3 ayda gözle görülür bir biçimde alırsın.Eğer karın bölgesinde "yağ" fazlalık varsa tek başına pilates fayda etmez kardiyo antrenmanıda yapmalısın :) şimdiden başarılar...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• patates yapmak nasıl bişeey diye bir ben mi okudum ya :(

0|0
    0|0
  • Dikkat et yapanlar çok osuruyor diye duydum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• topla yapmak zorunda degilsin topsuz daha kolay bence biraz bacaklarin agrir sonra faydasini gorursun

0|0
    0|0
  • Sadece topla yapmıyorsun ayrıca Pilates Lastiği var o da oldukça kolaylık sağlıyor düzenli yaparsan çok kısa zamanda faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • ben denedim o kocaman topu kafama düşürünce vazgeçtim kendin yapma spor salonuna git yapmak istiyorsan ben gibi hüsrana uğrama... :)

0|0
    0|0
  • off yatmaya bayılan hareketsizliğe bayılan biri olarak çok zorlanmıştım. ilk bir hafta bacaklarım sürekli ağrımıştı ama sonra alıştım

0|0
    0|0
  • Ben başlamayı düşünüyorum ilk baş haliyle zor olacaktır

0|0
    0|0
  • hareketlerını bılen banada atsa super olur :D:D

0|0
    0|0
  • nefes ve egzersizin birleşimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...