Eski erkek arkadaşla aynı sınıfta olma durumu

hala seviyorum derste tenefüslerde falan ne yapacağımı bilemiyorum ona baksammı bakmasammı hareketlerim tavırlarım nasıl olsa kendimi sevdirmek istiyorum yardım edin aynı sınıftayım neler yapabilirim gözünün önündeyim kendimi göstermek icin en iyi fırsat ama nasıl göstericeğimi bilmiyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Neden gidip konuşmak duygularını düsüncelerini anlatmak yerine baska yollara başvuruyorsunuz ?

Yani sana iç çamaşırının kopçasını bağlamasını söyle desek yapacak mısın ? :)

Gidip konuş konuş.. Konuşarak anlaşan varlıklarız..

0|0
    0|0
    • konuştum arkadaş kalalım dedi ama derste ara sıra bakıyor bende ümitleniyorum yani

• herneyse

• :) Mantıklı ilk cevap..

Evet herneyse..

Erkekler Ne Diyor 4

• Eğer aranızda bir şey olma ihtimalini eski erkek arkadaşın hiç ihtimal vermiyorsa, geçmişi unutup ileriye bakmalısın

0|0
    0|0
    • nebileyim ya salak salak tavırları var beni kendinin en yakın arkadaşına ayarlamaya çalışıyo arada bir bakıyo sonra ayarlamaya calıstıgı ıcın ozur diliyo ona karşı açılıyorum seviyorum falan diyorum arkadaş kalalım diyo 2 hafta önce bana yalvarmasına rağmen sonra bu arkadaş kalalım lafını duydugumda sosyal paylasım sitelerinden siliyorum tabi bunu neden beni sildin beni silmen mantıksız gibi şeyler söylüyo ve tekrar ekliyo o sitelerden

• arkadaş olmadım zaten

• tamam o zaman bundan sonra bir sorun olacağını sanmıyorum

• eski için zaman kaybetmeye gerek yok kendine yeni bir yol çiz

0|0
    0|0
  • Kendine cok iyi vak o zaten senin etrafinda pervane olacaktir

0|0
    0|0
  • Başka erkeklerle samimi ol yanına gelicekdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı seyi ben de yasıyorum, ne igrenc bir durum :/

0|0
    0|0
    • napıyosun sınıf iicnde :S

• gecen bana mesaj attı. bana bakıon bakma dedi. ben de benim baktgmı goruyorsan demekki sen de bana bakıosun dedim, kaldı oyle :D

• banada dedi neden bakıyosun falan dedi gel bir sarılalım valla nolcak bu halimiz :D sözde benim ona baktığımı hissettiği için bakıyomuş o bana :D

Yükleniyor...