Barfikse asılı kalmak boy uzatırmı?

Bazı yerlede yazıyor barfikse ters şekilde yani ayaklardan asılı durunca boy uzatıyormuş doğrumudur elime toplam 10kg lik algırlık alıp asılsam boyum uzarmı yaş 18

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet ama boy uzaman durmuşsa yaramaz

0|0
    0|0
  • Merhaba ben kızım 17 yasındayım boyum 157 eğer barfiks çekersem ve boy uzatma egzersizleri yaparsam boyum 163-64 civarlarına çıkarabilirmiyim

0|0
    0|0
  • gelişme aşamasındaysan uzatır bu tür tavsiyelerde bulunuyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır koyun peyniri değilsin çekince uzamazsın ismi şimdi aklıma gelmedi fıtık bölgesi kalça yukarısı orada boşluk olabiliyor boy uzatma hareketleri var yazarsan çıkar 4 cm ye kadar uzayabiliyorsun ama dikkat et uyuyorsun demedim oradaki boşluğu artabileceği durumlar oluyor fiziksel bir durum basketbol oynarken genelde o bölge uyarılır bunun yanında beslenme kas genetigi ve aile genetigi ve yaş önemli bir etken. Araştır boy uzatma hareketleri diye bir çılgın olsun sonra bölgesel olarak hangi dal bakar onu bilemiyorum bir uzmana görün çok umutlanma illa ki uzarsin değil uzayabilirsin umarım uzarsin kolay gelsin sütü bırakma uzamasan bile 30 yaşına kadar aktif bir gelişim yapıyor mümkünse paket süt değil açık al eski usül.

0|1
    0|0
    • bu hareket ztn o boşlugu açıyor öyle yazıyor nette 2 ile 4 cm arası uzatıyormuş

• Uzatabiliyor kardeşim eğer orada bir boşluk varsa senin yapınla alakalı ve uzun bir süreçtir normal bir insan 1 yılda 1 cm uzar ergenlik haricinde yine bu hereketlerde böyle zaman ve emek isteyen sabır gerektiren şeyler kolay gelsin.

• :D ellen tut asıl illa ayaktan asılman gerekmiyor.

0|0
    0|0
    • baş ağagı yazıyor internette hem elden asılırsam agırlık alamam elime:D

• uzatır omurgalarını açar açılan omurgalar yerine kemik üretir

0|0
    0|0
    • peki en az ne kadar uzatır bir bilgin warmı weya uzatmama ihtimali warmı

• kıkırdakların açıksa uzatmama ihtimali yoktur

Yükleniyor...