Kayseri Erciyesspor 1-2 Fenerbahçe Süper lig maçı

Buyrun yorumları alalım :)

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• fauller vardı, uzatmalarda oyuncuları sakatlandı, oyuncu değişikliği oldu, kaleci sarı kart yemeyi göze alarak için 30 saniye daha maçı uzattı? 2 dakika da gol sevinci var, oldu sana kaç? 90 + 7. Gol kaçta atıldı? 90 + 4dakika 20. saniye.. evet, nesnel bakamayanlar var burada... zira o maç zaten en az 90+ 5 ' e kadar uzamamalıydı... 3 puanı hak ettik, gol şans da değildi, attığımız golün 15 saniye vb. öncesinde az kalsın gol da yiyorduk, attığımız gole de bakılırsa, kusursuz bir atak sonucunda gol geldi. evet bir kaç kişiye bunu yorum olarak da yazdım, umarım dayanamayan arkadaşlar gelip de bana boşu boşuna patlamaz...

0|2
    0|3
    • futbol fenerbahçeye karşı oynan bir oyun oldugu için bunları anlatsanda anlamamk ıcın elınden gelenı yaparlar :)

• Şaka mısın sen? 90 + 4 çerçevesinde bile gelse, yine 2-3 dk gol sevinci olacaktı, maç yine en az 90+6 da bitecekti, bahsettiğim faul vb. gibi faktörleri eklediğinde 1 dakika hiç mi aksayamaz? Taraflı gözle bakmasan belki anlamayı isterdn, ama ztn maçla alakalı yorum yapılması gerekirken, olayı geçmiş senedeki şikelere götürmenden, senle doğru düzgün tartışma yapamayacağımı düşünüorum. Şike oldu mu? Evt yaptık, ama bunu tartışmanın yeri burası değil, eğer burası ise demek ki kimileri dayanamamış.

• ya işin doğrusu fener +4,15 sn de kendi yarı sahasından çıkarken hakem bitiş düdüğü çalsa hakem niye daha fazla uzatmadı kimse demezdi bu biraz insiyatif meselesi, hakem insiyatifini fenerden yana kullandı olay bu

Kızlar Ne Diyor 6

• Fenerbahçe kötü oynadığı bir maçı şansına kazandı ne diyelim gönül isterdi ki berabere bitsin ki en önemli oyuncuları bile yoktu

0|0
    0|0
  • son dakikada gol atmak bile mağrifet

1|2
    0|0
  • Yine son dakika şans mı demeli bilmiyorum ki.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin soyunma odasına girdim bu sefer.

1|0
    0|0
  • Şanslı şikeciler diyorum .

0|2
    3|2
    • neden şikeciler açıklar mısın?

• beşiktaşlıyım izledim maçı 7dk yok 4.30 da attılar bitti öyle

• Biz sizin gibi dinsiz değiliz gsde bir tane oyuncu bile oruç tutmuyor ama biz dinimize düşkün bir takımız Allahta yolumuzu açık ediyor

• ne diyebilirim ki çooook mutluyum son dakikada gol :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kara yılanlar işbaşında :))

0|0
    0|0
  • Hakem +4 uzatma veriyor, fenerin golü +5 te geliyor

hakem fener gol atana kadar bitirmiyor maçı

erciyesin emeklerine yazık

0|0
    0|0
    • Bırakın bu işleri fener affetmez fenerle kimse başa çıkamaz bunu kafana koy

• fenerle benim uğraştığım yok yorumumu yapıyorum, git sen gs liler ile laf dalaşına gir

• Canerin pozisyonu dışında hakem iyiydi, direk ihraç edilmesi gerekiyordu

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • 90+4 verilir 90+5 de gol atılır 90+7 de maç biter hani adalet?

0|1
    0|0
    • fauller vardı, uzatmalarda oyuncuları sakatlandı, oyuncu değişikliği oldu, kaleci sarı kart yemeyi göze alarak için 30 saniye daha maçı uzattı? 2 dakika da gol sevinci var, oldu sana kaç? 90 + 7. Gol kaçta atıldı? 90 + 4dakika 20. saniye.. evet, hazmedememişsin... zira o maç zaten en az 90+ 5 ' e kadar uzamamalıydı...

• sowun attığı gol dk 9

emenikenin attığı gol 90

9un tersi 6

neden 6? :D

Sakinleş biraz :D

• şuan beynime format attın bunu okutup.. :D

• Balık serçeler :D

0|0
    0|0
  • Emenikeye laf edenleri şimdi görmek istiyorum öyle bir gol attıkki gslilerle bjkliler hemen ağlamayq başladı erciyese attık diye bu kadar ağlıyorlarsa onlara attığımız zaman ne yaparlar bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe maçları için uzatma diye bir şey yok, Fenerbahçe gol atana kadar maç bitmiyor. ayıp ulan ayıp.

0|0
    0|0
  • çüküne kurban emenikeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • 90+4 de zıpladım resmen :D

0|0
    0|0
  • fenerin balı denir buna sadece. gol yemek üzereyken gol attılar.

0|0
    0|0
  • beşiktaşlı olarak yıkıldım diyeblirim

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bu sezon şampiyon artık.

Zart.

0|0
    0|0
Yükleniyor...