Beni günün son saatlerine ertelemesi...

Benmi abartiyorum lütfen okuyun ve bişey söyleyin. Nişanlimla ayri şehirlerdeyiz cok uzagiz. Telefondan whatsappten falan görüşüyoruz. 6 gün calişiyor 1 gün tatil oluyor. Caliştigi zamanlar zaten gün icinde vakti olmuyor gece yatinca ariyor ancak ozaman konuşuyor uzun uzun. Buna bişey demiyorum zaten. Ama boş bir gününde bile beni taa gece gec saatlerde (yatinca) ariyor uzunca konuşmak icin. Dişari cikiyor ablasiyla görüşüyor arkadaşiyla görüşüyor, akşam evde tv izliyor yemegini yiyor uzaniyor vs banada ara ara bir yaziyor işte sadece haber veriyor... eeen sonunda da benimle konuşmak icin ariyor yatagina yattiginda. Ozamanda zaten uyuklamaya başliyor fazla konuşamiyoruz. Bugünde boş günüydü ve hic ilgilenmedi. Gündüz AVM gezdi şimdide evde tv izliyor stara bakiyor cok önemli bişeymiş gibi. Benimle görüşmek aklina bile gelmiyor, "yatinca ararim" diyor. BEN BU DURUMDAN COK SIKILDIM. Kendimi ertelenmiş gibi hissediyorum sürekli. Söyleyin haklimiyim haksizmiyim. Napmaliyim.

Güncellemeler:
başka şeyleri erteleyip bana gündüzde vakit ayirmasini bekliyorum bazen, inş. anlatabildim derdimi

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın bunu onunla paylasmalisin ama gün icindede bana zaman ayirmalisin de. Yoksa evlendigindede sadece gece vakit ayırır sana. Ne demek istediğimi anladın umarım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Haksızsın siz kızlara fazla biraz ilgi gösterince soğuyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Kendisine sordunuz mu neden böyle yapıyorsun şeklinde ?

0|0
    0|0
  • adam kendine zaman ancak ayırıyor tv izlemek avm vs kendisi için düşünsene 6 gün çalışsın 7 ci günde seninle konuşsun kendine zamanı kalmasın ama sonuçta ilgilenmeside lazım oda ayrı bir konu bende aynı durumdaydım sonunda kız arkadaşım beni aldattı suçluyum galiba ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevdiğin kişinin seni gerçekten sevip sevmediğini anlaman için senin onun hayatında kaçıncı sırada olduğuna bakman yeterli..ilk sıradaysan seni seviyordur..sonlardaysan zaten hiç sevmemiştir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...