İlahi adalete inanırmısınız ?

Yaşadınız mı ? size haksızlık yapıldığında karşılığını gördüler mi ya da siz yaptığınız kötülüğün karşılığını gördünüz mü ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dün arkadaşla pes oynuyorduk genel klasmanda 3-3 beraberexdik. Son maç dedik alan galip. 65.dakikaya kadar 2-0 öndeydi tabi laf soz etmeler yok bız adamı boyle yaparız şöyle ders veririz falan o anda ilahi adalet arka arkaya 2 gol attım son dakika 1 gol daha santrayı yaptı maç bitti çocukta cemaatçi yüzüne baktıgımda ilahi adaleti gördüm:-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ula hırro bu nasıl sorudur böyle..

Müslüman olan birisi İlahi Adalete güvenmiyorum diyorsa 4 mezhebe göre dinden çıkar.

0|0
    0|0
  • ilahi adalete inanırım

0|0
    0|0
  • İlahi adalet diye bir şey yok. Ama önündeki engelleri diğer insanları ezerek aşmaya kalkanların hata yapma olasılığı ve yere çakılma olasılığı yüksektir.

0|0
    1|0
  • bir zamanllar fakir ama gururlu bir genç vardı , işte o benim, hala fakirim amaaaaaaaa!

0|0
    1|1
  • Varsada bana yok heralde :D Bana yanlış yapan haksızlık yapan kim varsa kendi yolunda devam ediyor sanki hiç pişman olmuyormuş gibi, biride dönüp demedi ben sana bunları yaptım pişmanım affet diye , Hakediyorum heralde diye düşünmeye başladım :D

0|0
    0|0
  • evet .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...