Yüzme sporu ve yüzücü erkekler kızlara çekici gelir mi?

1 senedır amatör yuzuyorum kendı çapımda kız arkadaslarla gecen gun spor muhabbetıne gırdık ıcınden cıkamadık velhasıl onlara gore en seksı spor dalı erkeklerde yuzme imiş bunun nedenı nedır ? Sızde mı oyle dusunuyorsunuz? eger olay omuz ıse basketbol sporuda bu olayı çürütuyor cunku basketcıler yuzuculerden daha genıs bu yuzmeyı seksı yapan nedır ?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Yüzücülerin fiziği güzel oluyor.Özellikle omuzları kuvvetli oluyor ama bundan ötesi yok.

0|1
    0|0
  • Vucutları çok seksi oluyor sadece omuzdan falan değil kas dağılımları çok güzel çok fitler daha nedim ben bayılıyorum..

0|1
    0|0
  • Yüzmeyle uğraşanların çoğunun üst kısımları şekilli oluyor buda çekici geliyor ayrıca su ile birleşince ayrı bir ilgi alanı oluyor.

0|1
    0|0
  • Islaklık belki...

0|1
    0|0
  • Hayır..gelmez

0|0
    0|0
  • En seksi spor dalı tenistir:)

0|0
    0|1
  • Havuzdan çıkıp saçlardaki suyu savurmak çekici oluyo galiba :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece lafta seksidir.Kaç kızın bu spor seksi olduğu için bir yarışmayı izlemek için gittiğini gördün.Seksiliğin asıl nedeni ise hem çok fazla şekilli olmayan ama sıkı bir vücudun olması olabilir.Çünkü sıfır yağa çok yakındırlar yüzücüler ve kasları diğer sporlara göre hepsi eşite yakın çalıştığı için her kas yaklaşık eşit şekilde gelişiyor.

0|1
    1|0
  • yüzmenin omuzlara etkisi, biseps ve adonislere etkisini düşünürsek direk gelir cevabın... ayrıca yüzme bütün vucudu orantılı çalıştıran yegane spordur ...

0|1
    0|0
  • kızlar sever ya

0|0
    0|0
  • Sen amatörsün, prof ol anlarsın benim gıbı ;)

1|0
    0|1
Yükleniyor...