Arkadaşlar Şu an ben ayrıldım

sevgilimden ayrılalı 1 hafta oldu o istedi bende ne arıyorum ne soruyorum 6 ay oldu beni sevdiğini söylüyordu ama ayrılmak istedi şimdi kendi mi geri çektim yarında üniversiteye gidecek ufak şehirde okuyor buraya yakın bir yerde pişman olup geri döner mi sizce faceden ben sildim oda beni sonra ben engelledim oda engellemiş sonra geri kaldırmış engeli mi sizce takip ediyor mu

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• facede her kız takip eder seni takip etmek içinde engeli kaldırmış işte. durduk yeremi ayrılalım dedi tam olarak nedenini neden yazmadın bilmiyorum ama ... üniye gidecekse kaçtane teklif alır artık sen düşün yani en ufak dediğin yerde 15 bin öğrenci okuyo

0|0
    0|0
    • DURDUK YERE AYRILDI SOĞUDUM DİYORDU SEVDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ ÖZLEDİĞİNİ AMA AYRILDI GİTTİ YERİ VE KİŞİLERİ BEĞENMEDİNİ SÖYLEMİŞTİ BANA ANNESİ LİSE ÇOCUKLARI DEMİŞTİ ÇÜNKÜ KASABA GİBİ BİR YERDE OKUYOR DAHA ÖNCE FACEDEN GELİYORDU BANA OKUTTURUYORDU BİR KAÇ KERE İSTEMEYE GELDİLER AMA BANA SÖZÜ OLDUĞUNU SÖYLEDİ BÖYLE DİYEN BİR İNSANIN AYRILMASI İNAN KOYDU AYRILMASINDA DEĞİLİM HERKES AYRILIR AMA NE BİLİM ÜMİT NEDEN VERDİ

• aynen kardeşim boşver affetmek en asil intikamdır. ama dönerse bu sefer eski sen olma.

• öyle tabi kimler dönmediki dönmeyen varmıdır yoktur hiç ama karşıdaki eskisi gibi olur mu olmaz

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• her şey olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Engeli kaldırması umursamadığını göstermek için de olabilir.En azından ben o amaçla kaldırmıştım eskiden birinin engelini

0|0
    0|0
Yükleniyor...