Türk erkekleri ile batılı erkekler arasında zevk farkı var mı?

hayır soru formatı olsun diye başlığı o şekilde attım ama bildiğin zevksizler ayol..

Batının pekte yüz vermediği Adriana Lma'ya tapınıyorlar ki o da ticari anlamda zaten artık yönünü Türkiye çevirdi ..

bunun yanında Giselle gibi tüm dünyanın şu an güzellik abidesi kabul ettiği kızın hiç biri adını bile etmiyor..

bizimkilere bir mavi göz, şiş dudak yuvarlık yüz ver ha bide uzun ince olsun tapınırlar.. karakteristik farklı yüz hatları olan bir kadını beğenemiyorlar..

kıroluklarından biraz bence .. estetik zevkleri yok.. basit güzellik anlayışları var bence Türk erkeklerinin

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• :) güzellik toplumlara göre değişir,bir de şu var kimi gözünün içine sokarlarsa onu beğenirsin(ünlü olarak bahsediyorum)yolda sokakta adriana gibi bir sürü kız gördüm ama onlar sokakta geçip gittiler ama adriana yıllardır gözümüze sokuluyor.geçmişte britney spears da böyleydi şimdi çıkma teklifi etmem.gündemde kim varsa güzel odur :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• valla onu bilmem ama adriana lima gibi kadın yok abi ya :D

0|0
    0|0
  • o batının yüz vermiyor dediği hz. Adriana Lima sana .mının kılını fırlatmaz al sende bunla oyna diye ..

git elini yüzünü yıka

0|1
    0|0
    • sana fırlatıyor ya :D iç çamişiri boşlarıyla .. ucuz kadın .. hadi sende al eline bir resim tuvalete kapan .. yıkanmadan da çıkma :D

off ne kıskandım Limayı .. sizin o hallerinizi görse çirkin çirkin tuvalette.. ööğğ kendini keser

• eh he he .. az önce şu böceği ezdimya destek almaya sana yanaşmış :D bu mu kapak ayy çok ağır oldu gerçekten :)

• sakinleşemedi bu :D yazık lan hadi git günaha girmim.. sinir hastalırı engelli insanlarla eş tutuyorum.. allah korusun kriz mırız geçirirsin oturduğun yerden :) benden bulma .. ne kadar olsa nefes alan bir yaratıksın..günah yani

• giselle güzel adriana lima çirkin mi.bence senin estetik zevkin yok tatlım.

0|0
    0|0
  • Hayir soruyu sorarken gizli sormussun sonra ona buna gubreli camur atiyorsun. Haklilik payin var tabii ki reklamdir sudur budur derken parayi kapiyorlar. Zaten biz artiklari aliyoruz soyle bakarsak ekmek direk gelmiyor kirintilarini topluyoruz.

0|1
    0|0
    • gizli sorucam tabi.. kimileri hayatının meselesi yapıyor bunu.. hayır abi dergilerden yanına yaklaşamayacağınız kadınların resimlerine bakıp durmadan buradan Türk kızlarına sallamak iyi mi.. hep yapıyorsunuz..kaldıki sorumda hakaret içeren bir şey de çok yok..

• , dogruluk payin var elbette.

• hayır biri de çıkıp estetik görecelidir ben kime güzel diyorsam o güzeldir deyip kapak yapmadı :D Limayla beni kıyaslıyorlar görmeden bile :) elbette çok güzel bir kadın kendimi onla kıyaslayamam bile ama hep aynı tipleri ve en popüler olanı beğendiğinizde bir gerçek yani

• Kendi milletini aşağılayan kadınlara ve erkeklere lanet olsun !

Herkesin zevki farklıdır zevkler görecelidir tartışılamaz kimse zevksiz değildir..

0|1
    0|0
  • usa ve kanadada kadınlar ne dıyor bılıyormusun kocamın bır ayda yaptıgını sen bır gecede yaptın dıyor anla zevk kımde imiş

0|0
    0|0
    • hee.. sizi pohpohlamadan çalışmadığınızı biliyordur :d öz güvensiz Türk erkekleri sizi :))))

• üzüldüm durumuna sabır versın Allah cc

• kafka fena sorunların var :) destek aramşsın işi gücü bırakıp :D yazık sana

• bir baleci giselle vardı.başka giselle tanımıyorum.ayrıca bu ne sinir arkadaş

0|0
    0|0
  • bu gün türk erkeklerini yerden yere vurma günü anlaşılan :/

0|1
    0|0
  • Ben hayatımda gıybetin böylesini görmedim (:

0|0
    0|0
  • var biz maviyi onlar siyahı sever :P

0|0
    0|0
  • Senin o dilini keserim.

0|1
    0|0
  • O zaman batılı bir erkekle evlenirsin. (qapaq)

0|0
    0|0
    • batılı kafasını sahip Türk erkekleri var çok şükür

• Bakalım onlar sana bakacak mı (qapaq)

• var allahıma şükür

• bacım burdan akım yayamazsın 1.5 iq ile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...