Brezilya fönü hakkında ne düşünürsünüz

arkadaşlar saçlarım oldukça kıvırcık .

brezilya fönü yaptırmak istiyorum. siz olsanız yaptırırmısınız.ayrıca düz saçı da çok seviyorum yaptırmak istiyorum fikirleriniz nelerdir.?

Güncellemeler:
zararları hakkında bilgileriniz varmı?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• BREZİLYA FÖNÜ SONRASI

Brezilya Fönünün artıları;

*Yumuşacık ve parlak saçlar

*Kuru saçlarıma extra nem

*Kabarma olayını unutma

*Kullandığım organik ürünler sayesinde her yıkamada bakım yapılmış hissi...

Eksileri;

Aslında benim için pek bir eksisi yok diyebilirim.Yıkama sonrası 10dk Fön tarağı ile saçları tarayıp düzleştirebiliyorum ya da 5dk fönle kurutup 5dk düzleştirici ile düzleştiriyorum.(2.si daha güzel sonuç veriyor)

Moralinizi bozacak biliyorum ama Brezilya fönü kullanırken permada kullanılan bir kimyasal kullanılıyor ve bir çok kuaför bunu müşteri kaçırmamak için inkar etsede Brezilya fönü ve Perma 50 yaşına gelen kadınlarda saç bırakmıyor. Gençliğinde perma yaptıran 50-60 yaşında ki kadınların saçlarına baktığımızda ortası hep dökük...

Bence tekrarlatmayın, bunu çok emin olarak söylüyorum size. Ankara'nın en iyi ve en pahalı kuaförlerinden biri söyledi bunu. Müşterilerine tabii ki zararlı yönlerini çok fazla anlatmıyor, ama bu kadar yakınım olunca beni direkt reddeddi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• rasta gider sna ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bak burada detaylı var: link

1|0
    0|0
  • Güzel olmasına güzel oluyor ama uzadığı zaman dipleri yine kıvırcık uzuyor üstü kıvırcık altı düz pek güzel bir görüntü değil

0|0
    0|0
    • çevrende yaptıran oldumu .. ya da yapanlara rastladınmıı

• teyzem yaptırmıştı ve uzadığında cidden iğrenç bir görüntü çıkıyo ortaya

• Onu bir ara bende dusundum sacim kisa oldugu icin dalgali sac cok guzel olmuyor.bu konudan cok sıkıntılıysan yaptir tabi sende.yalniz sunu merak ediyorum dedikleri gibi yikaninca gecmiyor mu?

0|0
    0|0
  • çok tatlı bence

0|0
    0|0
  • benim saçlarımda kıvırcık ama arada çok nadir düz yapıyorum kıvırcık daha güzel napcan düzü

0|1
    0|0
    • ya öyle böle kıvırcık değil.bayağı perma yapılmış gibi saçım

hiç bir şekle girmiyor. hiç bir şey yapamıyorum

istiyorum yani önerirmisin

• düz saça istediğin gibi maşa vur. şekil yap çok güzel olur.sıkılıcagımı sanmıyorum.. kıvırcıkta öyle olmuyor

• sen blrsn o zamn

Yükleniyor...