Beyler, sevgilinizin futboldan iyi anlamasını ister miydiniz?

Erkekler soru size. Sevgiliniz iyi futbol bilsin hemde cok iyi futbol oynasin ister miydiniz? Ya da futbol oynayabilen bir kiz hakkindaki dusunceleriniz

Güncellemeler:
Istemeyenler neden?

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• erkeksi tavırları olan kızları sevmem sevsem ahmetle çıkardım onunla değil :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bir erkegin ojelerden kadin pedlerinden anlamasi ne kadar iticiyse bir kadinindan da futboldan anlamasi ve yorum yapmasi o kadar iticidir

1|0
    0|0
    • Hey gozunu seviyim senin ya !

Benim sevgilim begenmis bir resim var kiz erkek futbol kramponlarinu giymis sariliyorlar futbol asktir yzio. Begenmis valla. Napsamki

• Yok ya resimde kiz gorunmuyor bile bildigin kapali bir resim belden asagilari gorunuyo o da sort giymis zaten krampon corap falan. Dedigin gibi bir resim değil tek anlatigi sey kiz erkek birlikte futbok oynuo

• İliski karsilikli fedakarlik gerektirir ama kadinin futboldan anlamasini beklemek de gereksizdir:) bu tip erkekler kiz arkadaslariyla pes13 oynama hayalleri de kurarlar:) valla ben kadinin kadin incelikleriyle donatilmis olmasini isterim futbol kadina yakismayan bir spor.sen erkek arkadasini arada romantik komedi filmlerine gotur:)

• akşam maça adam eksik gelir misin

1|0
    0|0
    • Haha :D ya ben oynayamiyorum ama gecen bir resim gordum kizla erkek krampon falan hersey giymis top var sarilmislar futbol asktir diyor sevgilim de begenmis. Yani ister miydin senle futbol oynamasini

• istemezdim açıkcası, erkeğe has bişeymiş gibi futbol, sert, bazen kaba vs.vs. spordan çok müziğe yönelsin, keman çalsın mesela. bayan dinlendirici , huzur verici olmalı

• ben istemezdim öyle.

0|0
    0|0
  • sevgilimin futbolu bilmesinden ve oynamak istemesinden rahatsız olmazdım.

futbolu bildiği için hem bana katkısı olurdu hem de bu konuda beni daha iyi anlayacağını düşünürdüm.

eğlence anlayışlarımızın bir olmasından büyük keyif alırım :D

0|0
    0|0
  • Başka sporu yapan futbolu da oynayabilir, yetenekli olduğunu düşünürüm. Ama başka tarafları da erkeksi gelirse kız benim için iyi bir eş adayı olmayabilir..

0|0
    0|0
  • Tabisi, futbol hakkında konuşalım, tartışalım, bazen lafı koymasını bilsin, bazen ona koyayım lafı, maç sırasında bağıralım filan, o fenerli olsun ben Galatasaraylı işin cılkını çıkaralım.

cut.

0|0
    0|0
    • Ama futbol da oynayabilen yani al birlikte ayni takimda maca götür. Cok onur verici diil mi adamin sevgilisine bak derler

• Kıskanırım, benle oynasın sadece :/

• Allahin turk erkegi :D

• valla ben futbolla ilgilenmiyorum çok anca işte dünya kupasında Türkiye maçları var onları izlerim o da hepsini değil yani futbol biliyodur bilmiyodur fark etmez

0|0
    0|0
  • futbol değilde jimnastik yapsın isterdim çünkü bütün pozisyonları deneyebilirdik düşünsene belini kıracaksın o hissetmeyecek dogy yapacaksın o çok mükemmel hareketler yapacak seni çıldırtacak yani

0|0
    0|0
  • Ben severim kız arkadaşımı izlemek hosuma giderdi topa vurusu kosusu felan saclarının sallanması etkilerdi :)

0|0
    0|0
    • Yani oynayan bir kiz oynamayana gore üstün mu

• Ahahah ilginc :D terle oyle gel sesli guldum :D

• Ne yapıyım ama gercekten bebek gibi kokuyodu beni çok etkiliyodu buda 1.5 sene cıktık 2 ayıdr o kokuyu nasıl özledim bir bilsen onada ben fark ettirdim bunu hatta sadece o kokuyı bir kez daha koklamak için neleri vermezdim :D

• Normal diğer sporlar gibi bir uğraş

0|0
    0|0
  • bir kzın futbol oynamasını çok çekici buluyorum

0|0
    0|0
    • Of Allah kahretsin bendcede sizin icin cok cekici gelir. Sorun şu ki ben hic oynamadim yani biliyorumherseyi ama oynayamiorum. Sevgilim etkilensim istiorum. Kisaca aksam maca beni de cagirin :Dhaha saka bir yana nasil yapicam

• ewt ayarla bir kız takımı ,erkek takımıyla maç yapalım :)

• Tamam kanka ayarlarim :D

• ofsaytı anlatmayacağım için mutlu olurdum :)

bana faul yapmadığı sürece sorun yok :)

0|0
    0|0
  • ihrenç olurdu :/ sen el işinden çok iyi anlayan bir erkeğe nasıl bakardın?

0|0
    0|0
    • Hahaha bak istemezdim tabi :D ama benim sevgilim begenmis ya resmi canim sıkıldı simdi. Ben ne anlarim futbol oynamaktan .s of of

• Yok oyle diil. Yuzleri gorunmuo iki sevgili var yan duruolae sarilmislar birbirlerine yerde aralarinda top var. Futbol asktir yazio

• :) o futbol oynamayı bilen kız değil :) ben de sevgilimle aynı takımı tutup çılgınlık yapmayı severim ama futboldan anlaması erkek gibi davranması kötü ya... kız nezaketinde ve sevgilisinin duygularını paylasmalı..

• İstemezdim o zama erke arkadaşım olurdu kendisi

0|0
    0|0
  • futbol oynamasın futboldan da hiç anlamasın başbaşa kalınca futbol mu konuşcaz.?

0|0
    0|0
  • valla beraber paslaşırdık :D

0|0
    0|0
    • Ister miydinyani mesela futbol oynayan bir kiz gorsen etkilenir misin

• niye etkilenmiyim kız kızdır şuan dünyadaki erkeklerin yaptıgı sporların çogunu kadınlarda yapabiliyor isterim :D

• Futbol bilsin isterim fanatik olmasın :) futbol oynamasın

0|0
    0|0
    • Oynamasin mi?

• Yok hayir mesela kibar bakimli guzel olup ayni zamanda oynayanlar da var

• Onlar için zor olmuyormuymuş. 4 şeyi aynı anda yürütübilmek. O zaman onlara bravo oynamaya devam etsinler

• tebrik ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...