Neden kadınları anlamaya çalışmıyorsunuz?

Kadınları anlamaya neden çalısmıyorsunuz ?

Hayatımın son 1 senesini ciddi ciddi kadınları anlamaya ayırdım. Yolda ratgele önlerine atlayıp tanışıyorum, kafama çanta falan yemedim. Gayet de güzel konuştuklarım oldu, telefon numaralarını aldıklarım oldu.

Kadın psikolojisi üzerine kitaplar, makaleler okudum.

Tanısma metodlarını öğrendim.

%100 tanımak imkansız zaten bu kadınları. Onlar bile kendilerini tanımıyorlar çünkü.

Ama %50-%60 öğrendim sayılır.

Buradaki sorulara bakınca hepsi çok aptalca geliyor. Yok çıkma teklifi edicem nasıl ederim, yok beni seviyor mu, yok efendim ilk kullanılacak cümle nedir...

Kadınları anlamadan bir halt yapamazsınız. Anlamaya çalısın

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• peki bir kadın neyden etkilenirmiş ?

1|1
    0|1
    • kitabtan bakıyor lütfen 3dk

• Mesela conaxx gibi tiplerden etkilenmeyeceğin kesin. Gaer diyoruz onlara. Vasıfsız, basarısız ve güçlü erkekleri kıskanan kızların kankası meriçler

• bu ne ya ne biçim terimler bunlar ilk kez duyuorm .

• Saçmalıyorsun insanların milyonlarca ruh hali var kadınlar kitablara sığmazlar

1|2
    0|0
    • kadınlar zaten dengesiz kendileri bile bilmiyorlar bazı seyleri neden yaptıkları. Kategoriler hep aynı ama ruh halleri önemsiz.

• kadnlar kitaptan öğrnilmz ki :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hangi kitapları okudun bizede söyle :D

1|1
    0|0
  • buyuk bılım adamı Einstein e bırakıyorum sozu

Bazı erkekler kadınları anlamaya çalışır, diğerleri kendilerini daha basit konulara adarlar, örneğin görelilik kuramına

1|1
    0|0
    • Nerede ne zaman söylemiş bunu ? Kaynak ?

Ayrıca burada kadınları anlamayanların kaçı izafiyet teorisini, kuantum fiziğini biliyor.

Ben hem kadınları anlıyorum hem de bu saydıklarımı biliyorum bir tercih yapman gerekmez ;)

• Objektif olarak bu sorudan çık ve flört kısmındaki diğer sorulara baksana. Cidden bu problem değil mi ? Daha hayatında kız eli tutmamış adamlar, çıkma teklifi etmeye çalışanlar, bir şey bilmeyenler. Yardım isteyenler. Hayatta acınmak, dilenmek kadar kötü bir şey var mı ? Ben en azından sistemlerini çözdüm, işleyiş tarzlarını öğreniyorum. Yoksa hepsi dengesiz zaten. Aşk,ihtiras,kin,nefret,aldatma,sevgi,ihanet gibi konuları işleyen dizileri izleyen bir mekanizmadan bahsediyoruz

• sorunun ıcerıgını sımdı okudum acıkcası... ztn bu ıs teorı deıl pratıkle alakalı... yolda bır anda onlerıne cıkabılmek asıl cesaret ısı..sen bunu yapa yapa ogrenırsın ztn..onlar bu cesaretı gosteremedıklerı ıcın boyleler.. o gıbılere yapılacak en buyuk yardım da bu konuda cesaret vermektır... korkmayın cıkın onlerıne ve ıcınızden geldıgı gıbı konusun...ters tepkı almazsınız:))

bunu soylemen bıle onlara en buyuk ıyılıktır

Yükleniyor...