Etkisinden kurtulamadığınız rüyalarınız var mı?

Bu yaşınıza kadar görüpte etkisinden belli bir zaman kurtulamadığınız Rüyanız var mı? Varsa anlatır mısınız? (;

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• 12. yaş günümün yaklaştığı sıralar doğum günümü görmüştüm.Masanın etrafındaydı herkes ve beyaz bir elbise giyiniyordum sonra belimde bir acı hissediyorum kafamı biraz eğip bakıyorum ve kanadığını görüyodum uyandığımda mosmordu :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok küçüktüm 7 ya da 8 yaşlarındaydım gökyüzünün masvaliği içinde yıldızlara elimi değerek geziyordum ortam karanlık değildi masmaviydi ama yıldızlarda çok belliydi rüya işte şimdi yaş oldu 24 hala unutamadığım tek rüyam odur

0|0
    0|0
    • Allah'tan kabus değilmiş.

• şarap misali eskidikçe değeri arttı :))

• :)

• Babamı birini bıçakla öldürürken görmüştüm. Öldürdüğü kişi de babamdı. Yani babamdan iki tane biri katil biri maktül :) bazı akrabalar da uzaktan izliyordu olayı. Tabirini kitaplarda bulamamıştım unutmadığım birkaç rüyadan biri budur :)

0|0
    0|0
  • O şekilde hatırladığım bir rüya yok, zaten uyandığımda büyük bir kısmını unutmuş oluyorum :)

0|0
    0|0
  • sahildeydim denizden bir timsah fırladı ve üzerime saldırdı ordan da bir inek gelip timsahı ödürüp bana memelerinden süt verdi sonra o sütü içince ben prens oldum yolda bir kurbağ öptüm kurbağ prenses oldu evlendik 40 gün 40 gece düğün yaptık 12 tane minik prens ve prenseslerimiz oldu güzel bir ruyadı :)

0|0
    0|0
  • Gökyüzünde gördüğüm ve beni takip eden girdap şeklindeki gözü ve uyanıkken bile bu kadar gerçekçiliği algılayamadığım, başka bir gezegende geçen rüyamın halen etkisindeyim.

0|0
    0|0
  • 4 tane kızla cinsel ilişkiye girmiştim 1 gün önce kızlar zevkten ölüyordu iyi hatırlıyorum gittim rüya tabirlerine baktım mutlu olcaksın diyorlar hayırlısı :D

0|0
    0|0
  • Küçükken gördüm dedenin biri bunu aslaa yapma dedi. Bu yaşıma geldim yapmam asla :))

0|0
    0|0
    • Hım, merak konusu olur şimdi o acaba dede neyi yapma dedi.. (;

• Pek hayırlı bir konu değil diyeyim ve kaçayım.

• O kadar abartılı etksnde kalmadm 2 ay felan kaldı . Anlatamam :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...