Kızların baş belası sorusu ne giysemmm :/

imdattt diyorum artıkk :) kasım ayı benim için çok dolu bir ay olacak ve ben ne giyeceğimi bilmiyorum ayın 1 de çok yakın arkadaşımın istemesi var kardeşim gibi yannda istiyor benii orda ne giymem lazım aynı zamanda 10 da sözü var tepsiyi tutacağım en önemlisi orda ne giymeliyim oda bitmedi 15 de ise çok yakın ablamın kına gecesi var misafirleri biz ağırlayacağız siyah straplesi tül gelen arkası fermaurlı bir elbise ayaladım ama simsiyah olmak istemiyorum kırmızı hariç ne renk giyne bilirim bitmedi kasımın sonunda vea aralığın başında yine kardeşim kadar yakın arkadaşım sözleniyor yine tpsiyi ben tutcam ne önerirsiniz ve daha aralardada önemli düğünler var şubatta da benim sözüm var napcam benn :/

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Siyah bir abiye güzel olur hem ağır durur saçlarını yaptir dalgalo bir şekilde ayrica basene tam oturan bir abiyeye bak derim

0|0
    0|0
    • kına gecesinde öyle bir elbise giycem ama en önemlisi söz ve nişan kız kardeşi yerinde olcağım ikisininde çok abartılı olup onları bastırmamalıyım ama sönükte kalmamlıyım :/

Erkekler Ne Diyor 5

• giy işte aferin

0|1
    1|0
    • saçma yorum yapcaksan ne gerk var kalabalık yapmana..

• Bu düşüncelere sahip olsam yaşamaktan vazgeçerdim

0|0
    0|1
  • lafa gelince mangalda kül bırakmayan kızların sorunları bitmez

0|1
    0|0
  • oha lan derde bak :((

0|1
    0|0
  • Siyah bir elbise topuklu ayakkabı Tamamdr

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu yaziyi okurken boyle seyler soran insanlarla dalga geciyorsun sandim.Moda blogunda ne sorabilirler ki diyecektim ama sonra bunun gercek oldugu anladim.Uzuldum.Bence bu kadar stres olmasin,bosver ne istiyorsa onu giy

0|0
    0|0
Yükleniyor...