Benmı haklıyım omu birşey söyleyın

2 senelık bir geçmişimz var dun 2. yıl dönumumzu kutladık fakat hep kavga ediyoruz sevglım çok sınırlı güya herşeyı alttan alıyo dun yalovadan bılet aldık ıst gıdıcektı gittide arkadasının yanına unıden günü birligine sabahleyın ben kalktgımda yola çkmştı ben onun gtmesını istemıyordum sana kac hafta önce syledım dedı. tartştım ben baya halada kavga edıyoruz bu saaten sonra hıc bıse yapma geldıgındede yazmıcam dedı oda madem öyle yazma dedı sınırlerımı bozdun artk kvga cıkardın neler neler yaptın dedı kavga edınce bana hıc mesaj atmıyor carsamba gunude unıye gidicek şimdi hıc yazmasam buluşmak ıstermı gtmeden görşmek ıstermı. ben onun dedklerını yapıyorum herşeye sınır koyuyor gtme gezme gyme dıye o ıse ıstedıgını yapıyor

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• valla canım o kadar çok ki bu huy erkeklerde... yani yapacak bir şey yok değişmeyecek bunu böyle bil . ya yol vereceksin ya boyun eğeceksin . çok abartı değilse bence yol verme çünkü kolaya kaçarsın. her ilişki bu ufak tefek kavgalar olur illaki. biraz kendini geri çek istersen sen üstüne düştükçe o daha çok şımarır ve hep senden bekler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kızım sen aklını başına topla önce...sevgilinin sana karışmasına müsaade etme..ne güzel oh sana emir versin oraya gitme buraya gitme ama o istediğini yapsın...sen en baştan dizginleri kaptırmışsın...ondan sonra böyle yakınırsın..sana karışmasının sevgiyle alakası yoktur sana güvenmiyor belli...

sende yapma dediklerini o zaman bu kadar basit...

0|0
    0|0
    • Yapmıyorum çok şeyı zaten tek sorun kavga edınce yazsın istiyorum ama her seferınde benı suclu çıkarıyo

• anlaşılan senin de diğer kızlardan farkın yok kendini ona odaklamışmsn sadece o nederse yap yapma derse yapma ama iş ona gelince herşey serbest zaten sen başta kaybetmişsn ..

0|0
    0|0
    • aynen öyle artık dayanamıyorum ama gercı onada herşeyımı söylemıyorum kı tek sorun kavgadan sonra mesaj atmama sureklı kendını haklı göstermesi

• bu durumlarda kalpten çok mantığı kullanmak daha önemli

• Belkıde

• Sen kesinlikle haksıssın evet

0|0
    0|0
  • sen haksızsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• haksizsin canim

0|0
    0|0