Arkadaşınızın parası yok diye takılmamak? sizce nasıl

yanlış tarafından anlayanlar olcak eminim başlıktan ziyade içeriğe göre yorum yaparsanız sevinirim.benim yakın arkadaşın şu aralar cidden parası yok.nedeni de kaç aydır boş boş takılması ve işe girmemesi.bi türlü kabul etmiyor bazı şeyleri.neyse bugün takılalım dedik sözde ben ektim nedenine gelince istanbula gidelim dedik.adamın cebinde sadece 5 lira para.yol parası aylık akbil var sıkıntı değilde arkadaş 24 yaşıma geldim sıkıldım saçma sapan çulsuz aylak aylak gezmekten.bu yüzden ekmiş bulunmaktayım..yorumlarınızı alalım iyi mi kötü mü yapmışım? hep böyle oluyor genelde 5 lira para en fazla yeter arada ben ödüyorum zaten yok arkadaş sıkıldım bende..

0|0
02

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim bir olur iki olur 3 olur 4 olur ama devamlı olursa sıkıntı zaten aklı olanın aylak arkadaşı olmaz, gitsin çalışsın eger keyfiyetten iş bakmıyosa kendine biraz utanması lazım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Sürekli hesabı sana yıkıyorsa doğru olanı yapmışsın . Alman usulü gibisi yok .

0|0
    0|0
    • eyvallah kardeşim hesap yıkmadan ziyade bişey yapalım diyorum tamam diyor ama para yok adamda

Yükleniyor...