Spor ve göğüs büyümesi hakkında

arkadaşlar spor yapmakla göğüsler büyür mü?

bir de spor yaparken (affınıza sıgınarak :)) sütyenlerimi çıkarmıyorum, bir arkadaşım bu durumun orda çok fazla ter kaybına sebep olacağı için göğüslerin küçülebileceğini söylemişti..

fikri olan varsa paylaşabilir mi? :)

0|0
4|20

En İyi Kız Görüşü

• ya korkma ne büyümesi sporla tersine şekillenir ayrıca ter kaybı göğüslerini küçültecek diye bişey yok ister çıkart ister çıkartma sana kalmış spor vücudu sağlıklı şekillendirmek için var şeklini bozmak için değil kasma kendini rahat ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bakmayın şu kadınlara

rahat bırakın şu kadınları

0|0
    0|0
  • kadınlarda serteşme ve sıkılaşmayı sağlar spor yapmak göüslerde belki biraz küçülür ama sen çok yüklemezsin ayrıca da büyütse bile göüsün büyümez göüs kalsarı yukardaki kaslar büyür .

0|0
    0|0
    • benim göğüslerim biraz dağınık :D

toplanmasını istiyorum o bana yeter :d

• toplanır tabiki şnav çekmek lazım ayrıca göüs için bük bük var o da faydalıdır baya ve şunuda tavsiye ederim

link

• göğüslerini büyütmeye çalışma zaten çocugun olunca eme eme göğüslerini büyütücekler yanlış anlaşılmasın sakın bu söylediğim senin göğüslerin şuanda büyük olurlarsa ilerdede şikayet edersin çok büyük diye.

0|0
    0|0
  • siz siz olun çıkarmayın eğer karma bir yerde spor yapıyorsanız etrafınızdaki erkeklerin ağız salyalarını görebilirsiniz düşünsene yanındaki kızın gögüsleri hopluyor adam kesin tahrik olur lavaboya gider mast yapar.terlemeden dolayı gögüs falan küçülmez eminim

0|0
    0|0
  • Fikri mi ? !1!1!1

0|0
    1|0
  • sporcu sütyenleri var onlardan alıp kullanabilirsin de spor yaparken göğüsler büyüse idi güllecilerin süper ötesi memelerinin olması lazımdı ayrıca terledin diye göğüslerin küçülmez göğüsler sudan yapılmamışlardır çünkü

0|0
    0|0
  • goguslerın buyumez sertlesir ve definasyona ugrar yag atarsın ama buyuk gıbı gozukur

0|0
    0|0
  • sporla göğüslerinin büyüyeceğini hiç sanmıyorum. spor yaparken spor sütyeni kullan

0|0
    0|0
  • spor yaparak göğüs büyümez aksine küçülür. spor yağların erimesi demek, göğüsün büyük bölümüde yağdır.

0|0
    0|0
  • Resmen dünyan meme olmuş takma bu kadar hepimiz memeliyiz...

0|0
    0|0
  • cıkardınmıda gozukur falan

0|0
    0|0
  • küçülür diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Sporda göğüsler küçülür güzelim. Dk iri ve kalkık olması mümkün değil.

0|0
    0|0
  • bence cıkarma cünkü daha rahat sarkarlar

0|0
    0|0
  • sporla göğüslerin sıkılaşır şekle girer çok güzel görünür ve sarkmaz yaşlandğın zaman

0|0
    0|0
  • Büyümez, ama şekile girer, daha güzel görünür.

0|0
    0|0
  • tahta göğüs olursun anasını satım:D

0|0
    0|0
  • Sporu bırak bebek.

0|0
    0|1
  • bu yaşa kadar büyümediyse büyümez

0|0
    0|0
  • Dikleşir sıklaşır bildigim kadarıylan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tam tersi küçülür

0|0
    0|0
  • gögüs küçülmez südyen hizasındaki yağlar eriyor südyen bu sefer büyük geliyor buda gögüs küçüldü izlenimi veriyor..

0|0
    0|0
  • evet doğru bir şey

0|0
    0|0
Yükleniyor...