Kızlar, size böyle bir şey gelse ne düşünürdünüz?

Hoşlandıgm kıza bir hediye gonderdim ve bir şiir yazdım adının baş harflerinden. Size boyle bir şey gelse ne duşunurdunuz

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• abi kız senden hoşlanıyorsa bu kadar, bide sakın kıza yazdığın akrostişin kızın vücut özellikleriyle ilgili olduğunu sölyeme kız çok sinirlenir şöyle düşn kzın diyelimki vücudunda sevmediği bir organı ver misal burnu ve sen akrostişte burnun ne güzel diyosun ağzına s.çar kız söyleyim ama tabi kız daseneden hoşlanıyorsa kalbini kırmamak için bişey demiyebilr ama hoşlanmıyorsa bilemeyecğm

0|0
    0|0
    • Yok ya ben ne dusunuyosam onun hakkında yazdım, alara ysa ismi mesala- Aşk icimde hic sahip olmadıgm ukte, Leyla oldum dolasırim bu halde gibi mesela

• Eyvallah ya kargo dogru yere gitsin kzın eline gecsin baska bir şey istemiyorum

• kargoyla mı gönderdin kızın evinin önüne bırakman veya çantasına atman yeterliydi bence hatta ilginç olurdu

• Hoşuma giderdi tebbessüm ederdim herhalde.

0|0
    0|0
  • Ben sever oyle oyle romantik insanlar. Hele siir seven bir adam cok sever. Hele o siir sevgilinin gozlerine bakar soylenir se super olur.

0|0
    0|0
  • güzel olmuş bence uğraşmışsın yani

0|0
    0|0
  • şiir türü şeyleri veya aşırı romantikliği erkeklere yakıştırmıyorum ben

0|0
    0|0
  • Bilmem basima gelmedigi icin..

0|0
    0|0
  • Hoş olmuş. Beğenecek bence. :)

0|0
    0|0
  • Çok mutlu olurum o erkek gözümde daha da dağerlenir

0|0
    0|0
  • süpeeeeeeeeeeeeeeeeeer olurdu :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yazdığın şiir güzelse etkilenirdim

0|0
    0|0
  • İsim var işin içinde hatunları karıştırdıysan seyirlik olur gişe rekorları kırarsın :)

0|0
    0|0
    • Yok usta dogru yere gitti, ve kiz bana ne yapmak istedi bilmiyorum ama oyununa gelmeyecegim, bugun evine bir erkek aldi ve karsimda oynasti ben ne yapim simdi?

• çek git kendi yoluna dünyada hatun mu bitti. Faka bunu bir furur meşelisi haline getirirsen eğer uzun bir cenk döneminde intikamın hasını almak için elbetteki çook yollar vardır. Keza bu durumda karşı tarafın düşeceği durumlar ve çekeceği acılar yer yer insana vicdan azabı bile çektirebiliyor orası öylee. Not kıza karşı stratejini değiştir ilgi ile olmaz o kız bir ondan bir bundan sersemlet önce bi. Kafa şöle gel git yapsın hatunda.

• Bende şarkı yapmıştm bradır. Konserde söylemiiştim hatta . Beğenildi geldi geçti. Dahada kimseye yazmam..

0|0
    0|0
  • 21 aralıkta kıymet koptu ve ben hala farkında değilim diye düşünürüm...

0|0
    0|0
  • Ay çok güzel .s.s böyle derler :D.d

0|0
    0|0
Yükleniyor...