Takımınızda çürüdüğünü düşündüğünüz oyuncular var mı?

Ben tamamen tribünde oturan oyuncularımız olduğunu düşünüyorum özellikle Riera ve Amrabat olmak üzere devre arasında gönderilirler bence Amrabat gibi top süren bir oyuncu daha yok bence takımda keşke yabancı kuralı denen şey olmasa

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim yabancı sınırının 6+2+2 şeklinde devam etmesini boşuna istememişti çünkü o sistem devam etseydi Amrabat yedek kulübesinde olacaktı mesela dün Amrabat gibi Bruma gibi çalım atan ve oyunu açan oyunculara çok ihtiyacımız vardı ama bu saçma kural yüzünden Aydın´dan medet umuyoruz

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Dany,engin,aydın,ceyhun,riera hatta burak bile gönderilmeli.işin anlamadığım yanı altyapıdan nıye oyuncu cıkmıyor?bide umut bu kadar formda bır forvet varken nıye hala burak onuda anlamıyorum

1|0
    0|0
  • Bence Burak gitsin o oynarken bile çürümüş gibi diğerleri kabul edilir kendisini geliştirir. Ayrıca Umut un hakkının yendiğini düşünüyorum her yönüyle buraktan daha iyi ama niye oynamıyor bilmiyorum :@

1|1
    0|0
  • Brumaya çok üzülüyorum

1|0
    0|0
  • şelçuk şahin çürüdü koktu yaa

1|0
    0|0
  • aykut erçetin.

ünal aysal takıma bir yemek vermiş. herkesin üstünde antrenman kıyafetleri veya spor elbiseler var, bir tek zat-ı alileri grand tuvalet teşrif etmişler. bence kendisi antrenmanları bir yana bırakıp yönetim kadrosuna katıldı ve de artık yeni menajerimiz. hayırlı uğurlu olsun; link

1|0
    0|0
    • Ya başka takımlara da gitse iş görmez bence..

• başka takımlar istemiyor ki adamı. geçen sezonun ilk yarısında serbestti, kulüp bulamadı kendine tekrar bize döndü, sezon sonu yine serbest kaldı 3 ay dolaştı yine kulüp bulamadı tekrar döndü. kesin torpili var başka açıklaması olamaz bunun :/ bu sezon bırak oynamayı yedek kulübesine bile giremeyecek ama 500,000 tl bayılıyoruz. link

• Umarım gider bir takıma boşuna kasamıza yazık ediyoruz

• Beşiktaş Veli bir gitsin artık

1|0
    0|0
  • Uğur uçar geri gelsin sabri gitsin

Ömer toprak gelsin dany gitsin

Riera gitsin sol bek alınsın amrabat kiralık gitsin

Schneider gitsin hemen

1|0
    0|1
  • Baroni -- Adam bir maç alex ise diğer maç maldonado'ya dönüşüyo çözemedim adamı

1|0
    0|0
  • amrabatı falan geçte adam brumayı yabancı sınırlanmasından dolayı oynatmıyor

1|0
    0|0
  • engin gitsin hiç gerek yok

1|0
    0|0
  • Hepsi yeteri kadar şans buluyor.

1|0
    0|0
  • melo,engin,amrabat,hamit altıntop gitmeli.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• emre çolak çürüdü gitti zavallım geldiğinde mesaj at

1|0
    0|0
  • kadlec yobo salih

1|0
    0|0
Yükleniyor...