Abd ile iş birligi yapıldıgı zaman niye hükümete sövülüyo başka parti gelse aynı durum olmıycak mı ?

hangi hükümet gelirse gelsin abd ile iş birligi yapıcak iş birligi yapmak kötü bişi değil adam dünyayı yönetiyo bu gücü var...bu gün hangi ülke abdye her alanda kafa tutuyo söylesenize iran falan bakmayın irandan bir b'k olmaz adamlar bugün dünyanın manyetik alanını degiştrcek teknolojiye sahip yani ne anlama geliyo şööle söyliyim en basitinden dünya üzerinde bütün iletişimi kesebiliyo böyle bir güçle ters düşemezsin böyle bir güçle tabiki iş birligi yapıcaksın ben abd ile iş birligine karşı değilim ama cemaatten nefret ediyorum abd nin kıçından ayrılmayıp sonrada abd yi kötülüyolar orda burda yani çift taraflı oynuyolar şu akpde cemaat ayagı olmasa basıcam akp ye sülalecek solcuyuz ama chpden nefret ettim 2 yıl içinde chp bu ülkeyi yönetemez abi bu başkan ve bu yapıyla

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• yalniz su an yahudi lobisi diye feryat figan edenler gayet iyi biliyor ki abd israilin masasidir. bop esbaskaniyim diye orda burda bizim bir görevimiz var diye dolasip basi skisinca faiz lobisi dis gücler ingiliz amerika oyunu diyen iktidara da niye isbirlikcisin madem denir.

onun disinda denizler ne icin öldü, gezip tozup uni de fakultede kari kiz prsinde kosmak varken bagimsizlik ugruna kendi hayatlarindan vazgectiler ama kimse anlayamadi onlarin anladigini.

suan bagimsiz degilsek uyuyan halk yüzündendir, sadece iktidarlarin sucu degil.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Akp'nin ana ideolojisi: Liberal ekonomi

Abd'nin de dünya'ya yaymaya çalıştığı sistemde bu.

Hal böyle olunca: Akp, Amerika ile işbirliği yapmada daha hevesli. Onuda geçtim 2006 yılında Erdoğan'ın: ''Ben Büyük Ortadoğu Projesi'nin eş başkanıyım'' lafını da unutmamak gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sana da günaydın :)

abd ile iş yapana sövülmüyor,abd ye sövüp onları düşman edip onların işini yapanlara sövüyoruz biz.

0|1
    0|0
    • peki kerşılıksız mı yapıyoruz ben onu anlamadım

• sen en baştan olayı kaçırmışsın.mafyaya haraç vermek gibi.abd bize ne verdi bu zamana kadar karşılık olarak?neyse siyasetle başımı ağrıtamam çok ağrıttım değmez.

• Çok süper olduğuyla övündükleri ekonomimiz tamamen ABD'ye bağımlı, adamların bir lafıyla oturup bir lafıyla kalkıyoruz. Dışarıdan gelen paraları da kendi başarıları gibi anlatıyorlar. Sorun bu. Yoksa elbette globalleşen dünyada artık tek başına ayakta kalmak mümkün değil. Ama örneğin Suriye konusunda esip gürleyip sonra ABD biz vazgeçtik diyince, küçük eniştelerin 180 derece dönüp "biz aslında zaten barış istiyorduk ehe." demesi de ülkenin gururunu ayaklar altına almak oluyor.

1|0
    0|0
    • elinde zirhi kalkaniyla sap gibi kaldi garibim ne diyecekti baska igudifogfif. mursiyi devirene darbeci israil masasi diyen zat bilmiyormu ki mursi de ayni yöntemle ayni askerin darbesiyle iktidara geldi. ozaman hamdolsun, isler degisince kahrolsun. muslim kardeslerin kizina göz yasi döken vicdanli sahis suriye sirf alevi oldugu icin kalbi cikarilan 5 yasindaki bebege de aglasa ya. kim besliyor o cani muhalifleri kim silahlandirdi kimlr isbirligi yapti. peh.

• Sen solcu olsan güçlüden yana değil de , mazlumdan yana olanı seçerdin koçum. Dünya neden bu kadar kötü biliyor musun , insanların ; gücü parayı hükmetmeyi hırsı bu kadar sevdikleri için.

0|0
    0|0
  • bu yüzden komünizm işte.her ülke kendine yeter sömürü olmazsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...