Nasıl bir sabaha uyandınız? Bugün nasılsınız?

Yağmurlu ve huzurlu bir sabaha uyandım. Günlerdir acı çekiyorum. :Hala da çekiyorum. Ama kabulleniş vazgeçiş hissi var bu sabah. İçim acıya acıya vazgeçiyorum. Hayat böyle diyorum sanki. Hayat böyle acı dolu. Ama yaşamaya devam etmek zorundasın diyorum. Peki ya siz, bugün nasılsınız?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Geceleri uyuyamıyordum bir kaç haftadır... Dün akşam dışarı çıktım arkadaş aradı gel alem var dedi gittim adamın evi resmen dumanaltı rakı & kova karışımı.Neyse durdum bir süre odada 2 duble rakı içtim duman rahatsız etti odadan çıktım en son dayanamadım arkadaşa yemek hazırlattım yedim tüydüm ortamdan geçim eve.Erken uyumayı özlemişim uyudum 8de uyandım.Gökyüzünde grinin iğrenç bir tonu var başım ağrıyor odamı temizlemem lazım akvaryum tuvalete dönmüş daha kahvaltı yapmadım sadece sigara içiyorum bugün bitmez gibi geliyor gözüme... Yarın okula gitme düşüncesi de cabası

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Güneşli sıcak bir sabaha uyandım ama kahvaltıdan sonra ailemi yolcu ettim biraz buruk geçecek gibi bugün :/

0|0
    0|0
  • Gunlerdir tatildeyim ve gunlerdir hava karanlik.bugun eve donuyorum vehava gunesli.cildirmamak elde mi?

Sakagibi..

0|0
    0|0
  • her şeye rağmen sağlıklı olduğum için şükür ediyorum. anne ve baba yanımda bunun bilicinde olmak çok önemli...

0|0
    0|0
  • duygusuzum

0|0
    0|0
  • güzel bir sabah :DD

0|0
    0|0
  • Senin bir kaç gun önceki halin benim simdiki halim.. aci dolu bir gün ve vazgecmem lazim.

0|0
    0|0
    • benimki de vazgeçmeden ziyade kabulleniş işte. başka çaren yok yaşayacaksın sigara alkol ve yaşamak kabullenerek büyümek

• Offf offfff

• Ne olursa olsun, hayat yaşamaya değer. Güzel ve umut dolu bir gün daha...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ağzım akmış hep yastığa,saçlarımı da tarayamadım otobüs kaçmasın diye 4tl lik kıymalı böreğe uyandım bu sabah kalktım işe geldim

0|0
    0|0
  • pazar sevişmesi umuyorduk

son dk golü yedim

pufffffff

0|1
    0|0
  • 5* verdim çok gzel söylemişsin.İnşallah birgün acıların son bulur kardeşim.

Bana gelirsek uyumadım ki uyanayım ve berbat ötesi bir haldeyim ama bunada şükür.

0|0
    0|0
  • 3ün 1 ini aldım

0|0
    0|0
  • Mutluyum ama bir yandan da nedenini bilmediğim bir şekilde durgunum.

0|0
    0|0
  • akşamdan kalma .. offff

0|0
    0|0
  • Hava güneşli mangala devam :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...